Omonia - Granada: Tipy na Evropskou ligu

Expert na právní sázky - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 1,85 na zápas mezi Omonií a Granadou, v Evropské lize.

Omonia vs Granada: Sázkové kurzy a sázení

Iberský tým navštíví Kypr, kde se po poslední remíze (0:0) musí vrátit a najít vítězství. v Evropské lize a na šampionátu - 1-1 proti Levante. Dvě po sobě jdoucí remízy vypadly z granadské euforie. Jisté je, že jsou zde hráči, trenér, automatizace a dostatek motivace, aby španělský tým získal 3 body při návštěvě Nikósie. Lidé jako Yangel Herrera nebo Darwin Machis to musí umožnit.

 

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, a to díky serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports || | 783 din dorinta de a oferi un gen de jurnalism mult mai specializat, acoperind o gama vasta de sporturi. Astazi Sphera Sports este unul din liderii de piata in Spania in materie de junralism sportiv, datorita seriozitatii, onestitatii, muncii continue, valori in care Borja Pardo crede cu tarie.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 809
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Granada Castiga
Komentáře