Pablo Cuevas - Matias Descotte: Tenisové předpovědi ATP Puerto Vallarta

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Cuevas vs. Descotte, Mexiko, tvrdý venkovní prostor). Jedna z

Vineri dimineata, 26/11/2021, nu mai devreme de ora 04:00, Pablo Cuevas si Matias Franco Descotte vor juca in faza optimilor de finala a turneului ATP Challenger Tour de la Puerto Vallarta (Mexic, hard outdoor). Una dintre  online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,21 @ Pablo Cuevas vs. 4,10 @ Matias Franco Descotte!

PABLO CUEVAS (# 98 ATP)

Veterán, který tam zůstává téměř v třiceti šesti letech první den příštího roku se narodil v Concordia (Argentina), ale bydlí v Salto (Uruguay), je to pravák, který provádí bekhend jednou rukou, měří kolem 1,80 m a těží z podpory trenéra Facunda Savio! Zdaleka „škváru“ na základně, její babička měla pravidelnou první polovinu sezony, se semifinále na turnaji ATP v Ženevě (škvára) a turnajem s poptávkou na lyonském challengeru (škvára); v srpnu však nevyhrál oficiální soutěž až do úvodního kola zde v Puerto Vallarta Challenger. Descotte:

  • VICTORII Cuevas vs. Descotte:  nehrál

MATIAS DESCOTTE (# 474 ATP)

Je mu dvacet sedm let a nejvýše se umístil na 285. místě v žebříčku svět singles na světě, narodil se a žije v Buenos Aires (Argentina). Má pouze jednu ATP Challenger Tour - vyhrál před dvěma sezónami přímo na mexické půdě na challengeru Morelos (hard outdoor). Pro Argentince poněkud netypické, preferuje rychlé povrchy.

  • VÍTĚZSTVÍ Descotte vs. Cuevas: nehráli

Pablo Cuevas - Matias Descotte: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru s over at games , protože kontext je zvláštnější a extra zkušenost a hodnota Uruguayce tolik nevyčnívají, a to jak kvůli hrací ploše, která se mu moc nelíbí, tak kvůli extrémně slabé formě okamžiku! Pablo Cuevas porazil průměrného Američana Aleksandara Kovaceviče (7-5 ​​​​6-4 / dvě esa vyloučena, s dvojitou chybou) / přišel v úvodním kole v Puerto Vallarta třikrát o práci šest brejkbolů / na odvetu dostal deset brejkových příležitostí, z toho polovinu), zatímco Argentinec Matias Descotte také dosáhl těžce vybojovaného úspěchu proti Mexičanovi Gerardu Lopezi Villasenorovi (6-7 7- 5 6-0 / tři vyslaná esa, bez jakékoli dvojchyby / procento 80 % na body udělené prvním míčem na podání / vzdal podání pouze jednou / agresivně na zpáteční straně, koupil neméně třináct brejkbolů, z toho pět), nováček daviscupového týmu číslo jedna Mexika.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
22 /0 / 10
Výpočet:
+ 438 Kč
ROI:
13,7 % || | 730
Pariuri:
609 / 54 / 455
Výpočet:
- 2 232 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 36
22 /0 / 10
Výpočet: | || 814
ROI: + 0,1 %
Sázení: 1130
609 / 54 / 455 || | 835
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 19,5 her v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt