Palmeiras - River Plate: sázení na fotbal Copa Libertadores

Stálí zastánci loňských cest, River Plate jede do Brazílie s myšlenkou kvalifikovat se do finále Copa Libertadores.

Středa ráno od 02:30 rumunského času, souboj Palmeiras a River Plate v odvetném semifinále Copa Libertadores. Na turné Brazilci vyhráli v Argentině 3:0.

Palmeiras: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V Argentině neměl problém prosadit se. Je to tak, kontroloval hru z jednoho konce na druhý a v 62. minutě uzavřel tabulku a vstřelil branku na 3:0. To byl konečný výsledek, střelci byli Roni, Adriano a Vina. Týmu se daří velmi dobře a na konci minulého týdne nabídl novou ukázku síly. Stalo se tak ve venkovních zápasech na domácím šampionátu, kde porazil Sport Recife 1:0. Po tomto vítězství se vyšplhala na 6. místo se 47 body a přišla jen tři délky od pódia Serie A Brasileirao, přičemž měla o zápas méně než týmy před ní.

River Plate: forma okamžiku, poslední výsledky, statistiky

Mírně rezignovaný, málokdy se stalo, že by River Plate vrátila takový výsledek. Po stavu 0:3 v zápase s Palmeirasem se mu nepodařilo vzpamatovat v dalším utkání, které odehrál v interních soutěžích. Podruhé za sebou prohrál 0:2 s Independiente a propadl se na druhé místo ve skupině A poháru Diega Maradony. Je v přímé bitvě s Boca Juniors, týmem, který dokázal udržet pod kontrolou v prvním zápase roku 2021. V tomto skóre bylo skóre 2:2, což opět ukazuje dostupnost hry.

  • Pozastaveno: Jorge Andres Carrascal Guardo

Palmeiras – River Plate: sázkové kurzy a tipy na sázky

S půldruhým metrem ve finále Copa Libertadores, Palmeiras ne Myslím, že dává výhodu turné. Navíc se těším, až uvidím odehrát zápas, vzhledem k touze River Plate znovu se kvalifikovat do závěrečného dějství. Hosté nemají co ztratit a na cestách pravidelně bodují, podařilo se jim to v 15 z posledních 16 výjezdů loňského roku.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 5 / 34
Výpočet:
- 73 Kč
ROI:
- 0,8 %
Sázky:
2479 / 52 / || | 697 1547
Výpočet:
- 12 295 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 95
56 / 5 / 34 || | 773
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4078
2479 / 52 / 1547 || | 796
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře