PAOK - PSV: Fotbalové tipy Evropské ligy

Existují dva týmy, které mají potřebnou kapacitu k odrážení nepříznivých útoků.

Ve čtvrtek se hrají zápasy 3. fáze Evropské ligy skupiny a jedna z nich hraje v Soluni, na stadionu Toumba. PAOK přijme od 19:55 návštěvu holandské kapely PSV

PAOK: aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Fotbal je dobrý a díky podařilo se mu dosáhnout pěti po sobě jdoucích zápasů uzavřených příznivě. Ve všech těchto zápasech odehraných během října a jednoho dne v listopadu dokázal získat dvě vítězství a tři remízy. Na konci minulého týdne, přesněji v neděli, dokázal zahrát fotbalového převahu Panetolikos a vyhrál tak 3:1. Byl to úspěch, který měl zvednout morálku hráčů, zvlášť když přišel po třech remízách s maximálně dvěma góly. Řekové tedy mají dvě remízy ve dvou zápasech již odehraných ve skupinách Evropské ligy.

PSV: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Po vítězství přichází i nizozemský tým morálky, ale mnohem kategoričtější. Na konci minulého týdne PSV porazilo Ado Den Haag 4:0, což bylo páté vítězství v Eredivisie a díky 16 bodům si udrželo třetí místo. Ve srovnání s prvními dvěma kapelami má na zotavení jen dvě délky a může tak učinit na konci týdne, kdy se setká s Willemem II. Do té doby musí hrát stejně dobrý fotbal jako minulý čtvrtek, kdy vyhrál nad Omonií Nikósie. Po 2:1 na Kypru se PSV vyšplhalo na druhé místo ve skupině E se 3 body.

PAOK - PSV: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Kurzy online bookmakeři snadno dejte PAOK jako favorita, ale rozdíl mezi těmito dvěma týmy není ani zdaleka velký. Raději bych zvolil remízu, vzhledem k tomu, že jsou tam dva silní obránci, kteří mají držet krok s jakýmkoli týmem v soutěži, jako je Evropská liga.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 5 / 34
Výpočet:
- 534 Kč
ROI:
- 6,0 %
Sázky:
2464 / 52 / || | 710 1539
Výpočet:
- 12 468 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
50 / 5 / 34 || | 786
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4064
2464 / 52 / 1539 || | 809
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Rovnost
Komentáře