Sázka dne 13.10.2019 Daniil Medveděv vs Alex Zverev

V neděli 13. října 2019 v 11:30 máme finále tenisového turnaje v Šanghaji.

Pariul zilei 13.10.2019 Daniil Medvedev vs Alex Zverev

Rus || | 566 Daniil Medveděv a Němec Alexander Zverev setkat se v finále 1000bodového turnaje ze Šanghaje, sporné na tvrdém povrchu. Po dlouhé době se hraje finále turnaje Masters mezi dvěma zástupci nové generace hráčů Next Gen.

To je jasné znamení, že k výměně generací v tenise konečně dojde. dominance tria více než deset let Federer- Nadal- Djokovič.

Nabízím vám předpověď na tento mimořádný zápas a podíl mám atraktivní od Betano sázková kancelář.

Daniil Medveděv má skvělou těžkou sezónu

Daniil Medveděv, 23 let, 4. místo ATP , se už nějakou dobu kvalifikuje na Londýnský turnaj mistrů. Hrál finále na US Open 2019 a ten epický zápas ve finále, který prohrál v pěti setech s Rafou Nadalem, stále zůstává v myslích milovníků tenisu.

  Daniil Medveděv ve čtyřech zápasech hraných v Šanghaji naservíroval 37 es a neztratil žádný set. V semifinálovém zápase proti Stefanosu Tsitsipasovi naservíroval Medveděv šest es a jednou přišel o práci Roger Federer

Puteti juca aici acest meci minunat

Alexander Zverev a trecut de Roger Federer

Alex Zverev Tímto úspěšným finále se také kvalifikoval na Turnaj mistrů Šanghaj. Němec na tomto turnaji naservíroval 66 es a za tímto obrovským podáním se dokázal prokousat i chvílemi napětí prožitými v zápase s Federerem, kdy mu ve druhém setu chybělo pět mečbolů, o které přišel v Zezadu.

Sasha dokázala vyhrát zápas s bohem Rogerem, pak předjela Mattea Berrettiniho a je to tady, počítá dva zápasy za sebou, ve kterých udělal jedinou dvojchybu, což je u něj vzácnost

Zverev je ve velmi dobré sportovní formě a na tomto turnaji dokázal velmi dobře ovládat své emoce.

Medveděv vs Zverev- moje předpověď a kurzy

V přímých zápasech vede, možná nečekaně, Alex Zverev se skóre 4-0. To je však méně důležité, protože poslední zápas mezi oběma byl zaznamenán v srpnu 2018. Medveděv je nyní ve hvězdné formě, jeho sezóna na hardu byla vynikající.

Zverev na tom není špatně ani po formální stránce, ba naopak. Myslím na vyrovnaný zápas, ve kterém vyhraje ten chlap se silnější myslí, Daniil.

Nezapomeňte, projděte si filtrem vlastního myšlení všechny tipy, které vám zde nabízíme. V článcích v sekci škola sázení najděte odpovědi na otázky z oboru, které vás trápí.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
3 / 0 / 1
Výpočet:
+ 187 Kč
ROI:
46.8 %
Sázky:
593 / 35 /598
Výpočet:
- 3 493 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od roku první bookmakeři se objevili v Česká republika. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 4
3 /0 / 1
Výpočet: | || 780
ROI: + 0,5 %
Sázení: 1226
593 / 35 / 598 || | 801
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Medveděva a více než 22,5 her
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt