Fotbalové sázení dne 15.09.2019 Eibar vs Espanyol

Rafa vám dává jeho fotbalovou předpověď pro zápas Eibar vs Espanyol Barcelona.

Pariul zilei din fotbal 15.09.2019 Eibar vs Espanyol

Eibar vs Espanyol || | 607 este un derby al echipelor ce au pornit mai slab in noul sezon din La Liga. Oba chtějí nebezpečnou zónu žebříčku opustit co nejdříve. Zápas je naplánován na neděli ráno od 13:00 na Estadio Municipal de Ipurua.

Tento tip si můžete vsadit zde

Eibar začíná tuto sezónu doma

Během léta byly na Ipurue provedeny renovace, a proto Eibar bylo naplánováno na cestu v prvních třech etapách. Ve třech venkovních zápasech dokázal uhrát jediný bod, ale víme, že je známý jako tým, který vyhrává palubovky z domácích zápasů. Eibar vypadal velmi dobře a byl na pokraji skvělého výsledku. Po 20 minutách vedl 2:0 a jen kvůli nedorozuměním v obraně, ale také proto, že měl před sebou silného soupeře, zápas prohrál.je nejdůležitější hráč, který tým opustil. Obecně byla zachována stejná šarže. Jose Mindilibar nemá problémy se zraněnými nebo suspendovanými hráči a pravděpodobně sestaví nejlepší formuli. Brazilec

In partida cu Atletico Madrid, din etapa precedenta, Eibar a aratat foarte bine si a fost la un pas de un rezultat mare. A condus cu 2-0, dupa 20 de minute, si doar datorita neintelegerilor din aparare, dar si pentru ca a avut in fata un adversar puternic, a cedat acea partida.

Fata de sezonul trecut doar Joan Jordan este cel mai important jucator ce a parasit echipa. In mare s-a pastrat cam acelasi lot. Jose Mindilibar nu are probleme cu jucatori accidentati sau suspendati si probabil va alinia cea mai buna formula. Brazilianul Charles zůstává útočníkem, od kterého se gól očekával.

  • Eibar (4-2-3-1): Dmitrovic - Tejero, Ramis, Sergio Alvarez, Arbilla - Diop, Edu Exposito - Pedro Leon, Orellana, Inui - Sergi Enrich
  • Trenér: Jose Mindilibar
  • Nehody: Esteban Burgos

Espanyol este o tým v rekonstrukci

Espanyol nikdy neskóroval v prvních třech fázích. Tento výsledek je překvapivý vzhledem k tomu, že v Evropské lize skóroval 18krát v šesti zápasech. Musím říct, že je to naprosto rozporuplná situace. -3), nejvíce v nově prosazované podobě. Sevilla ani Alaves nehráli špatně, ale míč se nechtěl dostat do brány.

Este adevarat ca doua dintre adversare au fost unele puternice, Sevilla (0-2) si Alaves (0-0), iar a treia este Granada (0-3), cea mai in forma nou-promovata. Nici cu Sevilla si nici cu Alaves nu a jucat rau, insa mingea nu a vrut sa intre in poarta.

Absence Borji Iglesiase v ofenzivě je vidět už z dálky. Důležité odchody letos v létě tým oslabily a stále se mu nedaří držet krok na dvou úrovních zároveň. David Gallego bude mít hodně práce, aby přestavěl tým, který může dělat problémy jak v La Lize, tak v Evropské lize. Jonathan Calleri, přivezený z Alaves, může nahradit Iglesiase.

  • Espanyol (4-2-3-1): Diego Lopez - Corchia, Naldo, Calero, Pedrosa - Victor Sanchez, Marc Roca - Wu Lei, Darder, Vargas - Ferreyra
  • Trenér: David Gallego
  • Nehody: Iturraspe

Eibar vs Espanyol: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Oba týmy chtějí své první vítězství v domácí soutěži. Oba se v ofenzivě trápí a v této sezóně vstřelili málo nebo žádné góly. Zdá se, že Calleriho přestup do Espanyolu to změní.

S hostujícím týmem v debutu v Evropské lize má Eibar velkou šanci tento zápas vyhrát. Je to návrat na váš vlastní stadion, debut této sezóny, a určitě budete chtít fanouškům udělat první radost. čerstvé tipy

Va invit sa reveniti aici, pe site-ul nostru gasiti ponturi proaspete ze všech velkých sportovních událostí.

Díky.

Foto: Daily Mail, udlaspalmas.es

 

Sázky a nabídky sázkových tipů od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
1 / 0 / 1
Výpočet:
- 10 Kč
ROI:
-5.0 %
Sázky:
593 / 35 / 598
Výpočet:
- 3 493 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první bookmakeři. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 2
1 /0 / 1
Výpočet: | || 834
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1226
593 / 35 / 598 || | 855
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Eibar castiga
Komentáře