Sázka na fotbalový den 19.10.2019 Fortuna Düsseldorf vs. Mainz

Rafa vám nabízí svůj fotbalový tip na zápas Fortuna Düsseldorf vs. Mohuč.

Pariul zilei fotbal 19.10.2019 Fortuna Dusseldorf vs Mainz

Fortuna Düsseldorf vs. Mainz je setkání v horké zóně první německé ligy Bundesliga. Existují dva týmy, které budou tvrdě bojovat, aby se vyhnuly sestupu, v tuto sezónu. Merkur Spiel-Arena bude hostit zápas naplánovaný na sobotu 19. října 2019 od 16:30. Vybral jsem si pro svůj návrh kurz navržený Sázková kancelář Winmasters, protože má nejvyšší hodnotu

Tento tip můžete vsadit zde 

Fortuna Düsseldorf, žádné vítězství v prvním kole

Fortuna Düsseldorf byl jedním z týmů překvapení předchozí sezóny. Nový ročník začal venkovním vítězstvím v Brémách s Werderem (3-1). Je to jediný úspěch z prvních sedmi etap. V zápase ve Wolfsburgu zaznamenal pouze jeden bod (1-1), aby vyrovnal formuli nejlepšího týmu. V posledních pěti zápasech vždy vedl 1:0, ale k vítězství se mu podařilo získat pouze zmíněný bod. Několik zraněných hráčů se vrátilo do tréninku a v příštím období budou fit.

Aceste rezultate demonstreaza ca nu este o echipa slaba, insa are foarte multi jucatori accidentati si nu a reusit, aproape in nicio etapa, sa alinieze cea mai buna formula de echipa. In ultimele cinci partide a condus de fiecare data cu 1-0, dar nu a reusit sa castige decat acel punct amintit.

Trebuie sa remarcam ca este deja un record si niciodata n-a condus de sase ori la rand fara sa obtina o victorie. Mai multi jucatori, dintre cei accidentati, au revenit la antrenamente si vor fi apti in perioada urmatoare. Rouwen Hennings se čtyřmi vstřelenými brankami je hlavním střelcem hostí.

  • Fortune (4-2-3-1): Steffen - Zimmermann, Ayhan, Adams, Gießelmann - Bodzek, Baker - Thommy, Karaman, Kownacki - Hennings
  • Trenér: Friedhelm Funkel
  • Nehoda: Aymen Barkok, Markus Suttner
  • Incerti: Oliver Fink, Michael Rensing , Alfredo Morales, Kevin Stöger, Wolf

Mainz nepřekročil svůj stav na začátku sezóny

Mohuč zůstává tým, který bojuje, aby se vyhnul sestupu. V sedmi etapách vyhrál dvě, s Herthou (2-1) a Paderbornem (2-1). Je zcela jasné, že tyto zápasy jsou pro ni důležité, s týmy blízké nebo slabší hodnoty.

Před reprezentační přestávkou se mu tento úspěch podařil v Paderbornu poté, co prohrál dva zápasy v řadě. Podle tabulky to vypadá na tým se slabou obranou, ale není tomu tak, protože v Mnichově s Bayernem inkasovali šest gólů (1-6).

Robin Quaison Mainz (4-3-1-2): Zentner - Brosinski, St. Juste, Niakhate, Martin - Öztunali, Kunde, Latza - Boetius - Szalai, Quaison

  • Mainz (4-3-1-2): Zentner – Brosinski, St. Juste, Niakhate, Martin – Öztunali, Kunde, Latza – Boetius – Szalai, Quaison
  • Trenér: Sandro Schwarz
  • Zranění: Stefan Bell, Dong-Won Ji, Jean-Philippe Mateta | || 597

Fortuna Dusseldorf vs Mainz: Cote la pariuri şi predictie

Zápas s Mainzem je pro hostitele dobrou šancí vrátit se po šesti etapách s vítězstvím. Fortune Dusseldorf prohrála většinu svých zápasů během tohoto období proti silným týmům Bundesligy. Přestávka dala trenéru Funkelovi příležitost najít nejlepší řešení, jak se dostat z krize. První zkouška přijde v sobotu a já se rozhodl jít na vítězství hostitelského týmu.

Zvu vás, abyste se sem vrátili, na našem webu najdete nové tipy ze všech důležitých sportovních událostí.

Používejte s důvěrou našeho průvodce sportovní sázení k nalezení odpovědí na jakékoli problémy v oboru, které se vás týkají, nebo se nás zeptejte přímo v komentářích.

Díky.

Foto: t-online .de; RP online

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
5 / 0 / 5
Výpočet:
- 34 Kč
ROI:
-3.4 %
Sázky:
593 / 35 / 598
Výpočet:
- 3 493 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první sázkové kanceláře. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 10
5 /0 / 5
Výpočet: | || 779
ROI: 0,0 %
Sázení: 1226
593 / 35 / 598 || | 800
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Fortune Düsseldorf, bezkonkurenční sázka
Komentáře