Partizan - Red Star Bělehrad: Předpovědi fotbalové Super Ligy

Red Star Bělehrad je jediným týmem v Super League s nejvyšším skóre po šesti zápasech

Neděle je v Evropě dnem fotbalových derby a všechny důležité zápasy najdete na našem webu. 22. září v 19:00 se v Bělehradě střetne Partizan s Crvenou Zvezdou Bělehrad v 9. kole Superligy. Je to „klasika“ srbského fotbalu a zápas, na který všichni fanoušci fotbalu v zemi čekají.

Partyzán: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

těžší aby Partizan držel krok se svým rivalem. Alespoň v posledních sezónách byla v jejím stínu, někdy až ve velké vzdálenosti od bodů. Letos se však zdálo, že se hraje o něco přijatelněji a vše vyvrcholilo průnikem mezi týmy, které hrají skupiny Evropské ligy. Vzhledem k tomu, že tento týden začaly skupinové zápasy, odehrál i tým Bělehradu únavný zápas, což je pravda: - AZ Alkmaar skončí remízou 2:2. Důležité je, že se vrací po pozitivním výsledku a v neděli nastupuje do hry s vysokou morálkou. Je jedním ze tří týmů v superlize, které nepoznaly neúspěch, je na 5. místě se 14 body. Mezi ní a vedoucí Vojvodinou je pět délek, ale také jí zbývají dvě hry.||hodně štěstí v zápase s Bayernem Mnichov. Hlavní cíl splněn, Crvena Zvezda Bělehrad je u stolu bohatých, ale ve skupině, do které patří, je outsiderem. Své limity ukázala už od prvního zápasu ve skupině, kdy prohrála 0:3 s německou šampionkou. Občas potřebuje i studenou sprchu, zvlášť když na šampionátu nemá soupeře. Red Star je jediným týmem, který dokázal v šampionátu vyhrát na lince. Vyhrál až šest zápasů, ale protože má o dva zápasy méně než dosavadní lídr, je až na třetím místě.

A alergat dupa egalare, apoi a fost egalata, pentru ca Partizan Belgrad - AZ Alkmaar sa se termine la egalitate, 2-2. Important este ca revine dupa un rezultat pozitiv si duminica intra in joc cu un moral ridicat. Ea este una dintre cele trei echipe din Super Liga care nu au cunoscut esecul, aflandu-se pe locul 5, cu 14 puncte. Sunt cinci lungimi intre ea si liderul Vojvodina, dar are si doua meciuri in minus.

Steaua Rosie Belgrad: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Campioana Serbiei n-a avut si ea acelasi noroc in meciul cu Bayern Munchen. Obiectivul principal a fost atins, Steaua Rosie Belgrad sta la masa bogatilor, dar este outsider in grupa din care face parte. Aceasta si-a aratat limitele inca de la primul meci din grupa, cand a cedat cu 0-3 in fata campioanei Germaniei. Uneori mai are nevoie si de un dus rece, cu atat mai mult cand in campionat nu are o rivala. Steaua Rosie este singura echipa care a reusit victorii pe linie in campionat. Sase meciuri a disputat si tot atatea victorii, dar pentru ca are doua meciuri mai putine decat liderul la zi, este abia pe locul al treilea.

Partizan - Red Star Bělehrad: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Always Partizan - Red Star byl zápas s emocionálním zapojením jak ze strany hráčů, tak fanoušků. Věci se nezmění ani v neděli, ale vím, že rovnováha bude na denním pořádku. V posledních čtyřech přímých zápasech s Partizanem jako hostitelem nepadaly branky jen stěží. Ty přišly minimálně po půl hodině hry.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 8 / 41
Výpočet:
- 603 Kč
ROI:
- 5,6 %
Sázky:
2496 / 55 / || | 664 1562
Výpočet:
- 12 797 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 109
59 / 8 / 41 || | 741
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4114
2496 / 55 / 1562 || | 764
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Žádný gól mezi 0–20 minutami
Komentáře