Petrolul - CSA Steaua: tip z předkola Ligy 2

Odborník na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje fotbalový zápas v 2. lize.

Zápas Petrolul - CSA Steaua se hraje dnes v 19:30 na stadionu Ilie Oană (Ploiești).

Spousta zápasů v Ploiești. Petrolul čekal na zápas s CSA Steaua od vylosování terče a vlčí fanoušci zahájili dialog na dálku se svými protivníky před dvěma etapami, kdy byl galerii spor s Șelimbărem téměř lhostejný, měli „medové“ vzkazy pro armáda.

Petrolul je nejsilnější tým ve druhé lize a žebříček mluví za vše: 9 výher, 1 porážka a rozdíl 25-2 gólů! Tým Nae Constantina prohrál ve druhé fázi zápas s Metaloglobusem a od té doby se impozantním způsobem pohybuje v tanku a vše vyhrává. Skupina nabízí varianty, přivedla jednoho z nejzkušenějších a nejužitečnějších středních záložníků minulého ročníku 1. ligy Cebotaru a ten dal do hry Prahova pořádek. K němu se připojil další prvoligový fotbalista Takayuki a navíc přichází Albánec Vajusi, tvůrce hry, který v této sezóně skóroval čtyřikrát. Před nimi jsou dva nebezpečné vrcholy, Sory Diara a Jarovic, hráči, kteří dohromady skórovali devětkrát v deseti etapách.

Steaua začala sezónu výborně, ale zdá se, že ztrácí rychlost. Výsledky nejsou nutně špatné, fotbalisté Oprița přicházejí po dvou vítězstvích a dvou remízách v posledních čtyřech zápasech, ale nezdá se, že by hra měla konzistenci začátku šampionátu. Uvidíme, jak si poradí druhý fit hráč druhé ligy Bogdan Chipirliu před nejsilnější obranou šampionátu.

dvě porážky v posledních čtyřech venkovních zápasech.

Petrolul - CSA Steaua: šance a prognóza

Myslím, že zápas přichází pro Petrolul ve vynikající čas. Prahova jsou silní, mají dobrý pas, jsou nebezpeční ve fixních fázích, což se plně prokázalo v poslední fázi zápasu s Brašovem, nechávají málo mezer v obraně a jsou mnohem motivovanější než fotbalisté Oprițe, kteří ať hrají sebelíp, ne, budou moci postoupit na konci sezóny. Jsem na ropném úspěchu, na který nám Veřejná výhra dává skvělý kurz: 2.22

Nu uitați totodată că pe pagina noastră găsiți o selecție a celor mai bune case de pariuri online a odtud se můžete inspirovat pro další tikety, implicitně pro další potenciální výhry.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
8 /0 / 3
Výpočet:
+ 505 Kč
ROI:
45,9 %
Sázky:
117 /0 / 105
Výpočet:
- 732 Kč
ROI: || | 733 == = - 3,3 %
-3.3 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 11
8 /0 / 3
Výpočet: | || 799
ROI: + 0,5 %
Sázení: 223
117 /0 / 105
Výpočet || | 822
ROI: - 3,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězný olej
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt