Philadelphia Union – New York Red Bulls: MLS sázkové tipy

V základní části vyhrál tým, který hrál doma, poměrně snadno s alespoň dvěma vstřelenými góly

Duminica, de la ora 22:00, pe Talen Energy Stadium, Philadelphia Union joaca in compania lui New York Red Bulls, in optimile de finala ale Major League Soccer.

Philadelphia Union : Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Philadelphia Union měla nečekaně dobrou sezónu a navzdory dvěma porážkám v řadě na konci základní části se umístila na třetím místě ve Východní konferenci s 55 body . Získal tak opět vstupenky na play-off, cíl, o který se snažil od první fáze. Hlavním cílem zůstává finále Major League Soccer a ukázalo se, že se tam dokáže dostat, někdy s velmi dobrými výsledky. V tomto duelu je snadno favoritem na kvalifikaci, protože jediný zápas osmého sehraje na jejím vlastním hřišti, kde většinu soubojů vyhrála.

  • Pravděpodobný tým: Blake - Gaddis, Elliott, McKenzie, Wagner - Bedoya, Medunjanin, Aaronson - Fabian - Przybylko, Woolen

New York Red Bulls: Forma okamžiku, nejnovější výsledky, statistiky

pravidelně, se zbabělou porážkou v zápas s Montreal Impact. Bylo to 0:3, ale neúspěch přičítám uvolněnosti a tomu, že měla jistotu kvalifikace do play off. Ve Východní konferenci obsadila 6. místo se 48 body, daleko od prvního místa. Nakonec bylo jeho cílem hrát dostatečně dobře na to, aby se kvalifikoval do play off a to se mu povedlo. Šance na postup je však nižší, také proto, že se vyvíjí pryč, kde narazil na potíže, což dokazuje, že prohrál tři z posledních čtyř takových her.

  • Pravděpodobný tým: Robles - Duncan, Parker, Long, Lawrence - Jr., Davis - Sims, Rzatkowski, Royer - White

Philadelphia Union - New York Red Bulls: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Ve dvou přímých zápasech základní části se domácímu týmu pokaždé podařilo zvítězit. Vždy skóroval minimálně dvakrát, takže Phillyho očekávání pro kvalifikaci jsou vyšší a zcela oprávněná. Jelikož jde ale o zápas play-off, nevěřím, že tato kvalifikace oblíbeného týmu přijde v základní hrací době, nevylučoval bych ani prodloužení, proto budu sázet na kvalifikaci Unionu, ale zde jsou nějaké sankce.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
62 / 5 / 40
Výpočet:
- 227 Kč
ROI:
- 2,1 %
Sázky:
2509 / 55 / || | 698 1565
Výpočet:
- 12 288 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
62 / 5 / 40 || | 775
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4135
2509 / 55 / 1565 || | 798
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Philadelphia Union se kvalifikuje
Komentáře