Phoenix Suns - Sacramento Kings. Ponturi NBA

Oba týmy mohou snadno překročit čáru. | 552

Čtvrtek ráno, v 5:00, máme v Talking Stick Resort Areně zápas Phoenix Suns - Sacramento Kings, NBA. Očekáváme hodně od bodů kolem Bookera. Saric, Rubio, Baynes, všichni mají dostatek zkušeností na to, aby pozdvihli Phoenix do play off. Musíme také sledovat postup Aytonu, od kterého máme v letošní sezóně všichni velká očekávání. Booker má lehké zranění prstu, ale 22letý hráč prohlásil, že se tím nebojí a že bude připraven na úvodní zápas sezóny. Sluníčka mají solidních prvních 5, ale i řešení na lavičce.V minulé sezóně to budu sledovat. Vždy s rychlými akcemi, mnoho hodů od 3p. A obecně jsou někteří mladí lidé rádi, že jsou na hřišti. Ariziny zkušenosti by jí v této sezóně mohly hodně pomoci. A co jsem viděl ve hrách před oficiálním začátkem, tak styl hry Kings se příliš nezměnil. V předsezóně jsou tři výhry v řadě, ale nemyslím si, že výsledky jsou příliš průkazné.Utkali se v Sacramentu, kde Kings vyhráli 105:88. Suns měla 31,4% účinnost hodu, takže to nelze opakovat. V minulé sezóně došlo ke čtyřem zajímavým sporům, z toho tři nad 220 bodů. Obě kapely hrají rychle a fakt, že Booker je předělaný (podle něj), je bonus.

Phoenix Suns - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Phoenix Suns doresc sa lase in urma sezonul precedent, asa ca si-au construit o formatie bunicica in jurul lui Booker. Saric, Rubio, Baynes, cu totii au destula experienta cat sa o ridice pe Phoenix spre lupta pentru play-off. De urmarit si progresul lui Ayton, de le care cu totii avem asteptari mari in acest sezon. Booker are o usoara accidentare la un deget, insa sportivul de 22 de ani a declarat ca nu-si face griji in aceasta privinta si ca va fi pregatit pentru meciul de deschidere al stagiunii. Suns are un prim 5 solid, dar si solutii pe banca.

Sacramento Kings - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Sacramento Kings a fost o formatie pe care mi-a placut s-o urmaresc in sezonul precedent. Mereu cu actiuni rapide, multe aruncari de la 3p. Si-n general niste tineri bucurandu-se ca se afla pe terenul de joc. Experienta lui Ariza s-ar putea sa-i ajute mult in acest sezon. Si din ce-am vazut in partidele dinainte de startul oficial, stilul de joc al celor de la Kings nu s-a schimbat prea mult. Sunt trei victorii la rand in presezon, dar nu cred ca rezultatele sunt foarte concludente.

Phoenix Suns - Sacramento Kings: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Si apropo de presezon, cele doua s-au intalnit la Sacramento, cu Kings castigand 105-88. Suns au avut 31.4% eficacitate la aruncari, deci acest lucru nu prea are cum sa se repete. In sezonul trecut, au fost patru dispute interesante, trei dintre ele cu peste 220 de puncte. Ambele formatii joaca rapid, iar faptul ca Booker e refacut (dupa spusele sale) e un bonus.

 

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako je sázení eSports.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 2 | || 634  /  40
Výpočet:
- 698 Kč
ROI:
-7.6 %
Sázky:
1147 / 40 / 834
Výpočet:
- 1 195 Kč
ROI:
- 0,6 %
Paul

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis , fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
50 / 2 / 40 || | 738
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 2025
1147 / 40 / 834 || | 761
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
více než 227,5 bodů
Komentáře