Plzeň - Lausanne: Předpovědi Ligy mistrů v ledním hokeji

Plzeň byla jedním z týmů s nejvyšším počtem vstřelených branek ve skupinové fázi.

V úterý, v prvním zápase osmého kola hokejové Ligy mistrů, se v LOGSSPEED CZ Areně střetnou Plzeň a Lausanne. Začátek zápasu je naplánován na 19:00.

Plzeň: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Češi jsou v dobré formě, ve svém posledním zápase, v tripu, který se hrál na šampionátu, dokázali mít Zlín 2:1. I přes skóre to byl jasný úspěch a třetí v řadě v Extralize. Do úterního zápasu díky tomu nastoupí z pozice druhého místa českého šampionátu s 32 body. Na druhém místě se umístila i ve skupině B ligy, na které získala vstupenky i na vyšší stupně. Byla to kvalifikace mezi fanoušky, Plzeň střílela hodně gólů, průměrná úspěšnost na zápas z její strany jsou čtyři.

Lausanne: Forma aktuálně, poslední výsledky, statistiky

Švýcar z Lausanne se kvalifikoval do 8. kola ligy z pozice lídra skupiny D a měl 12 bodů, o tři více než Yunost Minsk, druhý ve skupině . Program ji nyní nasadil do zápasu, ve kterém není tak oblíbený, ale připadá nám relativně normální, vezmeme-li v úvahu aktuální formu. Lausanne prohrálo poslední dva oficiální duely, ale oba zápasy byly velkolepé a skončily 4:3 ve prospěch soupeře. Tyto výsledky ji posunuly na třetí místo ve Švýcarské národní lize, kde má devět bodů na to, aby se vzpamatovala z prvního místa. = Všiml jsem si dostupnosti hrát útočnou hru v Lize mistrů. Plzeň i Lausanne jsou týmy, které umí dát problém do útočné fáze. Myslím, že moje doporučení ohledně počtu gólů platí. Čtyři ze šesti ligových zápasů Plzně zaznamenaly nadprůměrné skóre.

Plzen - Lausanne: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Am observat disponibilitate de a juca un joc ofensiv in Liga Campionilor. Atat Plzen, cat si Lausanne, sunt formatii care stiu sa puna problema pe faza de atac. Cred ca recomandarea mea pe numarul de goluri sta in picioare. Patru din cele sase meciuri avute de Plzen in grupele Ligii au adus goluri peste medie.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
57 / 7 / 37
Výpočet:
- 370 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
2485 / 54 / || | 707 1552
Výpočet:
- 12 494 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 103
57 / 7 / 37 || | 784
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4094
2485 / 54 / 1552 || | 807
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře