Plzeň - Pardubice: Extraligové hokejové prognózy

Pardubice jsou od začátku sezóny outsiderem

V neděli 13. října v 17:30 se Plzeň střetne v 10. kole české extraligy s Pardubicemi

Plzeň: Aktuální forma, poslední výsledky , statistiky | || 601

Plzen a facut unul dintre cele mai spectaculoase meciuri ale sezonului, dar in fata lui Kladno n-a reusit sa se impuna. Meciul s-a terminat cu 7-5 in favoarea echipei care atunci i-a fost adversara si a juca acasa. De asemenea, aceasta saptamana a fost una destul de grea pentru formatie ceha, care a pierdut atat in campionat, cat si in meciul jucat in Liga Campionilor. Ambele meciuri s-au terminat cu echipa adversar marcand in cel putin cinci randuri. Cu toate acestea, in Extraliga s-a prezentat decent, iar dupa esecul suferit in runda anterioara a ajuns la patru asemenea rezultate in acest sezon, si cu toate astea se afla pe locul 5, cu 16 puncte. Intre ea si prima clasata sunt acum cinci puncte.

Pardubice: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

O echipa slaba din toate punctele de vedere, Pardubice a reusit in acest sezon sa piarda de doua ori mai multe meciuri decat cele trei pe care le-a castigat. Doua dintre victorii a venit in precedentele doua infruntari, partide in care a si fost echipa gazda. Le-a intalnit pe Kladno si Liberec, echipe de care a trecut cu acelasi scor, 3-2. Datorita acestor succese a parasit ultima pozitie, pasata lui Zlin si acum ocupa locul 12, cu 9 puncte. Intre ea si ultimul loc de play-off sunt acum trei lungimi, dar sezonul este foarte lung.

Plzeň - Pardubice: Sázkové kurzy a tipy

dvě vítězství, ale nezapomínejme fakt, že hrál doma. Za pohybu bylo snadné se přiblížit a s největší pravděpodobností Plzeň znovu prosadí svůj pohled. Také v roce 2019 se Plzeň ve dvou odehraných přímých zápasech dokázala prosadit v každém duelu. bylo 11-1, když hrála letos doma, a 8-3, když hrála venku v Pardubicích.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
68 / 1 / 38
Výpočet:
+ 406 Kč
ROI:
3,8 %
Sázky:
2565 / 56 / 1600
Výpočet:
- 12 337 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 108
68 / 1 / 38 || | 777
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4222
2565 / 56 / 1600 || | 800
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Plzeň castiga
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt