Polsko - Rakousko: Předběžné tipy na EURO 2020

Je Polsko rychlé po poslední porážce?

Duel mezi nejlepšími týmy skupiny G

Polsko: Informace o týmu, momentální forma

Polsko začalo Toto perfektně kvalifikační tažení a nezdálo se, že by měl nějaké emoce ohledně místa na EURO 2020. Domácí vyhráli 4 po sobě jdoucí vítězství bez inkasovaných branek, před Rakouskem, Lotyšskem, Severní Makedonií a Izraelem. Tento týden však Lewandowski & spol. přestěhovali se do Slovinska, kde měli mírný vývoj. Prohráli 2:0 a nový chybný tah by je dnes mohl dostat do velkých problémů. Polsko se naposledy utkalo s Rakouskem na svém domácím hřišti v září 2005. Poté vyhrálo 3:2 v přípravném duelu mistrovství světa o týmu, momentální formě

Austria: Informatii despre echipa, forma de moment

Rakousko na rozdíl od soupeře začalo levou stranou v těchto přípravných zápasech. Prohráli s Polskem a Izraelem 0:1 a 2:4. Později se v týmu ozvalo cvaknutí po vítězství 1:0 před slovinským národním týmem. Před dvěma koly Rakousko skórovalo v Severní Makedonii po definitivních 4:1. V předchozí etapě za hosty přišla návštěva Lotyšska a tým neměl ani emoci. Svého soupeře převálcovali nepravděpodobně 6:0 a dostali se tak na druhé místo ve skupině. Rakušané mají nejlepší útok z této skupiny, s 13 vstřelenými brankami v 5 kolech

Polsko - Rakousko: Závěry a předpověď

Duel je pro oba týmy velmi důležitý. Rakousko se dnes může ujmout vedení, pokud bude nuceno, a Slovinsko skončí remízou s Izraelem. Na druhou stranu Polsko může pochybnosti o kvalifikaci odstranit. Vzhledem k této sázce duelu a výborné ofenzivě hostů by se mezery měly objevit. Obě kapely pravděpodobně začnou útočit, zejména Polsko, které se před zraky vlastních diváků vyvíjí.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 de zile Od začátku
Sázky:
30 /0 / || | 666 31
Výpočet:
- 858 Kč
ROI:
- 14,1 %
Pariuri:
955 / 14 / 670
Výpočet :
- 6 563 Kč
ROI:
- 4,0 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League , Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 61
30 /0 / 31
Výpočet: | || 771
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1645
955 / 14 / 670 || | 792
Calcul
ROI: - 4,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
vstřelí alespoň jeden gól v prvním poločase
Komentáře