Tip dne 04.10.2019 Naomi Osaka vs Bianca Andreescu

Máme pro vás skvělý zápas v ženském tenise, ten mezi Naomi Osakaovou a Biancou Andreescu.

Pontul zilei 04.10.2019 Naomi Osaka vs Bianca Andreescu

Máme tedy čtvrtfinále v Pekingu na prvním tenisovém turnaji žen. Naomi Osaka se poprvé ve své kariéře setká Bianca Andreescu a tento zápas je ohlášen jako jeden epustuflant. Nenechal jsem si tedy ujít příležitost předpovědět vám tento elektrizující souboj. Superbet Bookmaker nám nabízí kurzy na tento tenisový trhák..

Bianca Andreescu se již kvalifikovala na Turnaj mistrů

Bianca je jí 19 let a poprvé se kvalifikovala na Turnaj mistryň společně se Sinonou Halepovou, Karolínou Plíškovou a Ashley Bartyovou. Volná jsou ještě čtyři místa, o která bojují Elena Svitolinová, Naomi Ósakaová, Petra Kvitová, Kiki Bertensová a Belinda Bencicová. Chápu, že Serena Williamsová by se stejně nezúčastnila, sezóna pro ni skončila. || , 16 v počtu. V Pekingu ztratila Bianca set másla se Sasnovichovou, ale poté porazila Mertensovou a Bradyovou ve dvou setech. V posledním zápase naservírovala Bianca pět es a nepřišla o práci. || 616

Bianca Andreescu a castigat US Open 2019 si are din nou o serie magica de victorii consecutive  in portofoliu, 16 la numar. La Beijing, Bianca a pierdut unt set la Sasnovich, dar apoi le-a invins in cate doua seturi pe Mertens si Brady. In ultimul meci, Bianca a servit cinci asi si nu si-a pierdut serviciul.

Sunt, totusi, cam multe victorii la rand pentru Bianca, poate ca a mai obosit si ea, si izbanzile provoaca oboseala.


Naomi Osaka lupta pentru calificarea la WTA Finals Shenzhen

Japonka za poslední dva roky Naomi Osaka hrál velmi dobře na tvrdém, vyhrál přes 80 % bodů přidělených turnajům, kterých se zúčastnil. Dosud se nekvalifikovala na Turnaj mistryň v Shenzhenu, ale v závodě je dobře umístěna a téměř jistě se zúčastní tohoto magického turnaje na konci sezóny. Po dvou setech, Pegula, Petkovic a Alison Riske. Alison, Naomi podala sedm es a získala 67 % bodů při druhém podání soupeře. To je velmi solidní.

La Beijing, Naomi a jucat foarte bine, trecand  in cate doua seturi, de Pegula, Petkovic si Alison Riske.In meciul cu Alison, Naomi a servit sapte asi si a castigat 67% dintre punctele de pe serviciul al doilea al adversarei, Iata o arma a japonezei, returul foarte aprig, dar si serviciul este foarte solid.

Andreescu vs Osaka - předpověď a šance

Bianca řekla o Naomi, že má rány jako Serena. Ano, Naomi Ósakaová hraje tvrdě, její údery jsou velmi silné, ale i nevynucené chyby mohou někdy přijít v duiu. Pokud přijdou rány, Naomi bude „tam“, ale jakékoli následné chyby pomalu rozdrtí její sebevědomí.

Cred ca acest meci va fi transat la nivel mental, iar aici Bianca e net superioara. Daca ii intra loviturile, Naomi va fi "acolo", dar eventualele greseli succesive ii vor macina incetul cu incetul  increderea. 

Motivace by byla na Naomině straně a Bianca by mohla být unavená, opakuji. Biancu ale tento souboj s bývalou světovou lídryní ženského okruhu jakoby popudil. Byl by to nový cenný skalp visící z Biančiny paže, proč ne?

Čekáme na vás s námi každý den. Máme čerstvé tikety a tipy, ale co je důležitější, vždy máme nové věci na škole sázení.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
2 / 0 /0
Výpočet:
+ 206 Kč
ROI:
103,0 %
Sázky:
589 / 35 / 593
Calcul:
- 3 364 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázky a nabídky sázkových tipů od prvních sázkových kanceláří v Česká republika. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 2
2 /0 /0
Výpočet:
ROJ: + 1,0 %
Sázení: 1217
589 / 35 / 593 || | 822
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Bianca Andreescu vyhrála
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt