Politické tipy

Tip dne 10.11.2019 Dan Barna vs Viorica Dancila

Rafa vám dává tip dne na první kolo prezidentských voleb v neděli 10.11.2019.

Pontul zilei 10.11.2019 Dan Barna vs Viorica Dancila

V neděli 10. listopadu 2019 se bude konat první kolo prezidentských voleb v Česká republika stát, Dan Barna a Viorica Dancila. Kurzy nabízí

Am ales sa va ofer un pont pentru duelul dintre candidatii la cea mai inalta functie in stat, Dan Barna si Viorica Dancila. Cotele sunt oferite de Sázková kancelář.

Kurzy na tuto zásadní událost v rumunském politickém životě nabízí několik sázkových kanceláří. Další sázkovou kanceláří se zajímavou nabídkou v tomto ohledu je Fortuna.

Dan Barna

Dan Barna je kandidátem aliance USR-Plus, středopravé strany. Barna je prezidentem politické formace Save Čeština Union, letos znovu zvolen. Další složkou USR-Plus Alliance je strana Plus, vedená Dacianem Ciolosem, bývalým premiérem Rumunska. Tato iniciativa působí tak, že osoby odsouzené za porušení zákona již nemohou v Česká republika získat veřejnou funkci, jak je tomu u mnoha starostů nebo poslanců, kteří jsou v současné době na takových pozicích.

Dan Barna a devenit celebru pe scena politica a tarii prin initiativa “Fara penali in functii publice”, un demers sustinut de peste un million de semnaturi ale romanilor. Aceasta initiativa  militeaza pentru ca cei condamnati pentru incalcarea legii sa nu mai poata obtine functii publice in Čeština, asa cum se intampla cu destui primari sau parlamentari aflati in prezent pe astfel de functii. 

Dan Barna je v měřítku rumunské politiky relativně nová. Má podporu mnoha Rumunů v diaspoře i mimo ni, jak dokazují evropské volby v květnu 2019, kde USR, strana vedená Danem Barnou, získala počet hlasů velmi nízko pod PSD.

Viorica Dancila

Viorica Dancila je kandidátkou levicové strany PSD v těchto prezidentských volbách. Dancila byl premiérem Rumunska, dokud návrh na vyslovení nedůvěry iniciovaný opozičními stranami nezneplatnil vládu, kterou řídila. Začátkem tohoto týdne parlament odhlasoval novou vládu vedenou vůdcem PNL Ludovicem Orbánem.

Potvrzení platnosti nové vlády bylo ranou pro Dancilu a stranu PSD, které se pokusily bojkotovat investiční zasedání Orbánovy vlády, aby si zajistily přežití až do prezidentských voleb. Tento manévr se jim však nepodařilo dokončit.

Je jasné, že odchod z vlády PSD a implicitně i odvolání Dancilovy vlády nahlodá důvěru, kterou voliči v tuto vládu smutné paměti ještě měli. Vlády PSD z posledních tří let se zapíší do historie opakovanými útoky na soudnictví, aby zachránily své zkorumpované vůdce před soudem. A na to poctiví Rumuni nemohou tak snadno zapomenout. soudnictví a získání výsad pro členy strany.

Cred  ca vor fi destui partizani de conjuctura ai PSD-ului care isi vor schimba optiunea de vot atat timp cat Viorica  Dancila si cei din guvern nu mai au posibilitatea de a le oferi pomeni electorale si post-electorale.

Dan Barna vs Viorica Dancila - pontul meu electoral

Pare a fi un bun prilej pentru romani de a taxa o guvernare  PSD orientata aproape exclusiv pe obstructionarea justitiei si pe obtinerea de privilegii pentru cei din partid.

Vsadím na to, na to, že Rumuni budou chtít druhé kolo v prezidentských volbách bez kandidátky PSD Viorice Dancily.

Je velmi zajímavé, že tento cenný tip může ovlivnit každý z nás, když půjdeme 10. listopadu k volbám! To se v parioristickém životě stává velmi zřídka, takže svou sázku můžete přímo ovlivnit. Proto vás zvu k volbám, je to víc než jen sázka!

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
2 / 0 / 2
Výpočet:
+ 6 Kč
ROI:
1.5 %
Sázky:
589 / 35 /595
Výpočet:
- 3 564 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od roku první bookmakeři se objevili v Česká republika. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 4
2 /0 / 2
Výpočet: | || 764
ROI: 0,0 %
Sázení: 1220
589 / 35 / 595 || | 785
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Dan Barna vs Viorica Dancila, Castigator Dan Barna
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt