Fotbalový tip dne 21.10.2019 Göteborg vs Djurgarden

Rafa vám dává svou fotbalovou předpověď pro zápas IFK Goteborg vs Djurgarden Stockholm.

Pontul zilei din fotbal 21.10.2019 Goteborg vs Djurgarden

Goteborg vs Djurgarden je jeden z důležitých zápasů ve dvacátém osmém kole Allsvenskan, první ligy ve Švédsku. Do konce zbývají už jen tři fáze, a boj o titul je nelítostný a snaží se ho vyhrát čtyři týmy. Zápas je naplánován na pondělí 21. října 2019 od 20:00 v Gamla Ullevi Areně. Unibet Bookmaker nám nabízí nejlepší kurzy pro naši nabídku

  Zveme vás, abyste si vsadili tento tip zde | || 603

Goteborg a pierdut orice sansa pentru o pozitie europeana

Göteborg Byla také mezi týmy bojujícími o titul šampiona, ale neudržela se. se umístili první čtyři. V posledních etapách se výsledky tohoto týmu značně snížily a nyní zaostává o 14 bodů na vedoucího

Se třemi etapami před koncem zaujímá pozici uprostřed žebříčku, sedmou místo. Je to velký rozdíl oproti poslední evropské pozici, jedenáct bodů. Je zcela jasné, že se vzdal všech svých tužeb a v posledních pěti hrách vyhrál pouze jedno. Za zmínku stojí, že jde o velmi mladého trenéra, je mu pouhých 34 let a mužstvo převzal před dvěma lety.

Antrenorul Poya Asbaghi se gandeste déjà la viitor si incearca toti jucatorii pentru a vedea pe cine se poate baza in sezonul viitor. Merita mentionat ca este un antrenor foarte tanar, de doar 34 de ani, si a preluat echipa cu doi ani in urma. Robin Soder má 12 vstřelených gólů a míří na střelce gólu Allsvenskan.

  • Göteborg (4-3-3): Anestis - Aiesh, , Holm , Wernersson - Yusuf, Erlingmark, Eriksson - Sana, Soder, Kharaishvili
  • Trenér: Poya Asbaghi ​​​​
  • Suspendován: Andre Calisir

Djurgarden je hlavní favorit v názvu

Djurgarden vedl Allsvenskan velmi dlouho. Z trůnu byla sesazena před etapou, kdy přímo na domácí půdě prohrála s Hammarby (1:2). Překvapila ho tato porážka, ale Hammarby je daleko pozadu. Teď, když píšu tento článek, vede 1:0 s Malmö a vyrovnal Djurgarden na body.

Výsledky v tuto chvíli (16.30) nám přinášejí čtyři týmy s děleným počtem bodů, Malmo, Hammarby, Djurgarden a AIK Stockholm. Pouze Djurgarden je jediný, kdo má v ruce zápas, který bude hrát v pondělí, s Göteborgem. Kromě Göteborgu musí hrát také s Orebro doma a Norrkoping venku. Žádný z těchto týmů není v boji o titul. Djurgarden je pouze v jejích rukou a se sedmi body se může stát šampionkou.

Programul de final poate fi considerat unul avantajos pentru echipa oaspete. Mai are de jucat, in afara de Goteborg, cu Orebro, la domiciliu, si Norrkoping, in deplasare. Niciuna din aceste echipe nu se afla in batalia pentru tilu. Djurgarden este doar la mana ei si, cu sapte puncte, poate deveni campioana. Mohamed Buya Turay je nejlepším střelcem týmu s 12 vstřelenými brankami.

  • Djurgarden (4-2-3-1): Vaiho Witry , Danielson, Kack - Karlstrom, Ulvestad - Ring, Ajdarevic, Edwards - Buya Turay
  • Trenér: Kim Bergstrand

Goteborg vs Djurgarden: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Přicházíme vám na pomoc s

Va invit, ca de fiecare data, sa lasati pariurile sportive la stadiul de hobby, sa nu faceti din ele un mod de viata.

Venim in sprijinul vostru cu   naším průvodcem speciální din care veti afla multe raspunsuri la problemele parioristice ce va intereseaza.

Foto: Diff. Fotbal Sierra Leone

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
2 / 0 / 4
Výpočet:
- 194 Kč
ROI:
-32.3 %
Sázky:
589 / 35 / 597
Výpočet:
- 3 764 Kč
ROI:
- 3,1 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první sázkové kanceláře. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 6
2 /0 / 4
Výpočet: | || 813
ROI: - 0,3 %
Sázení: 1221
589 / 35 / 597 || | 834
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Djurgarden castiga
Komentáře