Fotbalový tip dne 26.10.2019 Leganes vs Mallorca

Tipér Legalbet Rafa vám dává svou fotbalovou předpověď pro zápas Leganes vs Mallorca.

Pontul zilei din fotbal 26.10.2019 Leganes vs Mallorca

Fotbalový zápas Leganes vs Mallorca se hraje v sobotu 26.10.2019 v rámci desátého kola La Liga Santander na Estadio Municipal de Butarque od 17:00. Sudí však nepřipouští žádné diskutování a Eduardo Prieto tak dostává žlutou kartu za protesty prohrál v poslední etapě s Getafe (0-2) v sobotu. Mauricio Pellegrino, trenér týmu, jednal s vedením klubu a po vzájemné dohodě bylo rozhodnuto o ukončení smlouvy. Začaly rozhovory s Gusem Poyetem, Uruguaycem, který je trenérem záchranářů. V době psaní tohoto článku nebylo nic oficiálně stanoveno. Myšlenka je taková, že Leganes vyhrál pouze jeden bod v posledních pěti etapách a Pellegrino si myslel, že je potřeba změna, aby se tento tým zotavil.

Puteti paria aici acest pont

Leganes a ramas fara antrenorul Mauricio Pellegrino 

Leganes a pierdut in ultima etapa, cu Getafe (0-2), sambata. Mauricio Pellegrino, antrenorul echipei, a avut o discutie cu conducerea clubului si s-a hotarat, de comun acord, rezilierea contractului. Au fost pornite discutiile cu Gus Poyet, uruguayanul fiind un antrenor specializat in salvari. In momentul in care scriu acest articol nu era inca nimic stabilit oficial.

Ceea ce surprinde este ca echipa nu joaca deloc rau, insa a avut si mult ghinion. Ideea este ca Leganes a castigat doar un punct in ultimele cinci etape, iar Pellegrino a considerat ca este nevoie de o schimbare pentru ca aceasta echipa sa se redreseze.

Ještě se uvidí, kdo se na toto setkání s Mallorcou připraví . O první den se postarali Luis Cembranos a Carlos Martinez, kteří budou mít pravděpodobně na svědomí tento zápas. K co nejrychlejšímu opuštění poslední pozice v žebříčku jsou potřeba výsledky. Martin Braithwaite a Oscar Rodriguez, každý se dvěma góly, jsou hlavními střelci hostí.

• Leganes (5-3-2): Cuellar - Rosales, Bustinza, Omeruo, Siovas, Jonathan Silva - Recio , Roque Mesa, Oscar Rodriguez – En Nesiry, Carrillo

• Trenér: Luis Cembranos a Carlos Martinez

• Nehody: Alexander Szymanowski, Ruben Perez

Mallorca | || 646 , o echipa in revenire de forma

Mallorca je v této sezóně jedním z postupujících v první lize. Začátek byl o něco těžší a po prvních sedmi rychlostních zkouškách zaujímá předposlední místo v pořadí se čtyřmi body. Dvě vítězství doma v posledních dvou etapách mu vynesly skok o čtyři místa až na 15.

Jestliže první vítězství bylo dosaženo před Espanyolem, týmem, který nenachází svůj rytmus, druhé přišlo před Realem Madrid v derby španělské metropole. Výsledek lze považovat za překvapivý, vezmeme-li v úvahu vývoj prvních osmi etap

Mallorca venku nezískala ve třech odehraných zápasech žádný bod. Ani v Segundě se mu na hřištích soupeřů nedařilo, v takové hierarchii obsadil 12. místo. Je známý jako tým, který získává body především z domácích zápasů. Ante Budimir se třemi vstřelenými brankami je nejlepším střelcem týmu. , Lago Junior - Budimir

• Mallorca(4-1-4-1): Reina – Sastre, Valjent, Raillo, Gamez – Baba – Dani Rodriguez, Salva Sevilla, Febas, Lago Junior - Budimir

• Trenér: Vicente Moreno

• Zranění: Juan Hernandez, Aleksander Sedlar, Pablo Chavarria | || 662

Leganes vs Mallorca: Cote la pariuri şi predictie

I když zaujímá poslední pozici v La Lize, Leganes má odvahu a sílu uniknout z nebezpečné zóny co nejdříve. Viděl jsem ji loni v takové situaci a na konci sezony bojovala o kvalifikaci v Evropské lize. Můj výběr podporují dvě skutečnosti. První je změna technického vedení, která téměř vždy přináší skupině hráčů pozitivní šok. Za druhé, Leganes čelí soupeři, který ve venkovních zápasech neuspěl. Očekávám vítězství hostitelů, ale abych měl více šancí na úspěch, zvolil jsem přestávku nebo závěrečnou sázku na hodnotu 1,73.

Zůstaňte s námi, nabízíme vám analýzu štědrosti pro všechny zápasy na silných evropských šampionátech!

A nezapomeňte, prosím: berte sportovní sázení pouze jako koníček, ne jako způsob života!

Používejte jej s důvěrou náš průvodce speciálně pro sportovní sázení k nalezení odpovědí na problémy v oboru, které se vás týkají, nebo se nás zeptejte přímo v komentářích.

Díky.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
1 / 0 / 1
Výpočet:
- 10 Kč
ROI:
-5.0 %
Sázky:
593 / 35 / 599
Výpočet:
- 3 593 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první bookmakeři. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 2
1 /0 / 1
Výpočet: | || 844
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1227
593 / 35 / 599 || | 865
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Leganes vyhraje na přestávce nebo na konci
Komentáře