Fotbalový tip 14.10.2019 Kosovo vs Černá Hora

Rafa vám dává jeho fotbalovou předpověď pro zápas Kosovo vs Černá Hora.

Pontul zilei fotbal 14.10.2019 Kosovo vs Muntenegru

Kosovo vs Černá Hora je zápas který se odehrává ve skupině A přípravného utkání EURO 2020. Po vítězství České republiky s Anglií (2:1) se situace v této skupině pro domácí zkomplikovala. Od této chvíle nesmí ztratit body ve třech setkáních, která ještě musí odehrát. Zápas je naplánován na pondělí 14. října 2019 ve 21:45 na stadionu Fadil Vokrri v Prištině. Kurzy na tento zápas byly vybrány z Netbet Bookmaker.

Kosovo si již nemůže dovolit špatné kroky

Kosovo nebyl na programu pátečního kola skupiny A. Nebylo to marné a sehrál přátelské utkání s Gibraltarem, vyhrál na hranici limitu 1:0. Pokud hráči v zápase s Černou Horou nezmění svůj postoj, nic dobrého nenasvědčuje tomuto konci skupiny. Viděli jsme však velmi dobré zápasy s Bilbaem (3-2) a Anglií (3-5) venku a s Českou republikou (2-1) doma.

Este adevarat ca acestea sunt primele calificari europene la care participa si nu au inca experienta necesara. Cu toate acestea am vazut meciuri foarte bune cu Bilbaria (3-2) si Anglia (3-5), in deplasare, si cu Cehia (2-1), la domiciliu.

Je to velmi ambiciózní tým a hráči udělají maximum, aby v posledních třech zápasech získali devět bodů. Ty nejsou jednoduché, protože ještě musí hrát s Černou Horou a Anglií, doma a s Českem venku. Rozhodující může být setkání v České republice. Útočník Fenerbahce, Vedat Muriqi, se třemi vstřelenými góly je hlavním střelcem hostí.

  • Kosovo (4-2-3-1): Muric - Vojvoda, Dresevici, Aliti, Hadergjonaj - Voca, Rashkaj - Zhegrova, Muslija, Rashani - Muriqi
  • Trenér: Bernard Challandes

Zveme vás, abyste zde vsadili tento tip

Černá Hora ztratila jakoukoli šanci kvalifikovat se na závěrečný turnaj

Po páteční remíze s Bulharskem (0:0) Černá Hora žádnou prohrála šanci kvalifikovat se přímo tím, že obsadí jedno z prvních dvou míst ve skupině A. Zbývají mu odehrát pouze dva zápasy a rozdíl od druhého místa je devět bodů.

Politicky jsem viděl, že Černá Hora uznala Kosovo a pouze srbská opozice v této zemi je proti. Je důležité, aby neexistovaly dva nepřátelské státy, protože pak by ambice byly na nejvyšší úrovni. Venku odehrál pouze dva zápasy, s Bulharskem (1-1) a Českem (0-3). Je to tým s nejméně vstřelenými brankami, třemi, v celé skupině.

In Gripa A, Muntenegru nu a reusit sa castige decat trei puncte, toate dupa rezultate de egalitate. In deplasare a disputat doar doua intalniri, cu Bulgaria (1-1) si Cehia (0-3). Este echipa cu cele mai putine goluri marcate, trei, din toata grupa. Stefan Mugosa je autorem druhého z těchto gólů.

  • Černá Hora (4-2-1-3): Petkovic - Marusic, Savic, Simic, Sekulic - Lagator, Vukcević - Boljevic, Jovovic, Haksabanovic - Beqiraj
  • Trenér: Faruk Hadzibegic

Kosovo vs Černá Hora: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Pro Kosovo, tohle je zápas všechno nebo nic. Nepřipouští si jiný výsledek než vítězství. Pro tento tým jsou tři finále, ale je povinné všechna vyhrát. Jako vždy je nejdůležitější první setkání. Viděl jsem, že je to tým, který snadno skóruje, a čekáme, až vyhrajete tento velmi důležitý zápas.

Zvu vás, abyste se sem vrátili, na našem webu najdete čerstvé tipy ze všech důležitých sportovní události.

Folositi cu incredere našeho průvodce sportovním sázením k nalezení odpovědí na vaše obavy nebo se nás zeptejte přímo v komentářích.

Multumesc.

Foto: Digi Sport; Facebook

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
1 / 0 / 1
Výpočet:
- 10 Kč
ROI:
-5.0 %
Sázky:
593 / 35 / 598
Výpočet:
- 3 493 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první sázkové kanceláře. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 2
1 /0 / 1
Výpočet: | || 811
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1226
593 / 35 / 598 || | 832
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Kosovo puniga
Komentáře