Katar - Angola: Tipy na házenou

The Legalbet Expert, Paul, doporučí předpověď ze zápasu Katar – Angola, z mistrovství světa v házené mužů. C de la CM de házenkář muž.

Vineri, de la ora 16:30, in “Borg El Arab Sports Hall”, avem meciul Qatar - Angola, din grupa C de la CM de handbal masculin.

Katar – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Katar se účastní sedmého mistrovství světa a nejlepší výkon je v roce 2015, kdy obsadil druhé místo. Samozřejmě s velkou naturalizací, ale Katarčané dosáhli toho, co si předsevzali – zvýšili kvalitu házené v této zemi. Asijský šampion v posledních čtyřech edicích, Katar, přistupuje k tomuto turnaji s dostatkem hvězd, i když dost starých. Danijel Saric ve svých 43 letech stále dokáže zavřít bránu. V posledním přátelském zápase Katar prohrál se Španělskem 26:28

Angola - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Angola se popáté účastní mistrovství světa, ale nikdy nepřekonala 20. místo Angola je v Africe stále silou, alespoň v posledních letech se jí podařilo dostat se do semifinále kontinentální soutěže v předchozích třech edicích. Při minulé účasti obsadila Angola 4. místo, když prohrála malé finále proti Alžírsku 27:32. Nelson Damião Catito věří, že jeho tým je schopen vyhrát více než před dvěma lety, kdy Angola porazila Katar a Japonsko. Nyní se setká s oběma. Katar měl na výhru jen 1,02. Na CAN Angola inkasovala nejméně 30 gólů ze všech tří národních týmů, které se před ní umístily. Angolané se nikdy nevzdávají, ale toto je spíše útok, ne nutně obrana. Katar nemůže být tak bledý jako poslední přímá konfrontace.

Qatar - Angola: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Trupa lui Valero Rivera a pierdut cu Angola la Mondialul de acum doi ani, scor 23-24, intr-una dintre cele mai mari surprize de la acel turneu final. Qatar avea o cota la victorie de doar 1.02. La CAN, Angola a luat cel putin 30 de goluri de la toate cele trei nationale clasate inaintea ei. Angolezii nu renunta niciodata, dar asta mai degraba atacului, nu neaparat apararii. Qatar n-are cum sa fie la fel de palida ca la ultima confruntare directa.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 666 De la inceput
Sázky:
56 / 3 / 42
Výpočet:
- 744 Kč
ROI:
- 7,4 %
Sázky:
1125 / 38 / 821
Calcul:
- 1 557 Kč
ROI:
- 0,8 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
56 / 3 / 42 || | 780
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 1986
1125 / 38 / 821 || | 803
Calcul
ROI: - 0,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Katar více než 28,5 gólu
Komentáře