Qinwen Zheng - Anastasia Gasanova: Předpovědi WTA Tennis Tennis Dubaj

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Zheng vs. Gasanova.

Čtvrtek v poledne, 25. 11. 2021, nejdříve ve 14:00 Spojené arabské emiráty, tvrdý venkovní provoz). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,26 @ Qinwen Zheng vs. 3,60 @ Anastasia Gasanova!

QINWEN ZHENG (# 144 WTA)

Pravděpodobně nejzdatnější účastník zbylý v soutěži série WTA 125k Tour of Dubai si po sedmi po sobě jdoucích vítězstvích v tolika zápasech odehraných za posledních osm dní (s prvním vyhraným turnajem na venkovním harddisku ve Funchal ITF) plně zaslouží status favorita a kvalifikaci v předposledním dějství soutěže pořádané Spojenými arabskými emiráty, s přihlédnutím k dobrému vývoji, který zde doposud zaznamenal. Hlavní „zbraní“, kterou Asiaté mají a ostatní nemají, představuje první perkusivní služba, která obvykle generuje poměrně hodně es!

  • VÍTĚZSTVÍ Zheng vs. . Gasanova: 6-4 6-2 (Moskva WTA, 2021, tvrdá hala)

ANASTASIA GASANOVA (# 139 WTA) | nebezpečný a těžko se vrací a těží z podpory trenérky Eleny Brioukhovetsové a nedávno trenéra Alexeje Filenkova od svého juniorského věku! Nejlépe se cítí, když hraje na rychlých površích a především na halovém harddisku, v základní části se dostane do čtvrtfinále na halovém harddisku v Petrohradu WTA, respektive Nur-Sultan WTA.

Are douazeci si doi de ani, s-a nascut la Saratov (Rusia) si tot acolo are si resedinta, este jucatoare de mana dreapta ce executa reverul cu ambele maini, nu impresioneaza prin alonja sau un prim serviciu periculos si greu de returnat si beneficiaza inca din perioada junioratului de suportul antrenoarei Elena Brioukhovets si mai recent a antrenorului Alexey Filenkov! Se simte cel mai bine cand joaca pe suprafete rapide si in special pe hard indoor, pe parcursul sezonului regulat ajungand pana in faza sferturilor de finala pe hardurile indoor de la Sankt Petersburg WTA, respectiv Nur-Sultan WTA.

  • VICTORII Gašanova vs. Zheng: žádná výhra

Qinwen Zheng - Anastasia Gasanova: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na kontrolovanou hru a nakonec vyhrál i v minimu setů – říkám – mladý Asiat, s přihlédnutím jak k morální výhodě toho, že se prosadil poměrně jasným způsobem v předchozím přímém zápase minulý měsíc jen jeden měsíc, tak i k vývoji, který Číňanka měla doposud na dubajském ITF outdoorovém pevném disku (také má tuto povrchovou výhodu). V předchozích dvou kolech Qinwen Zheng porazil Brity Naiktha Bains (6-1 7-5) a především zkušeného Shuai Zhanga (6-7 6-1 6-4 / ne méně než čtrnáctka vzdal podání pouze dvakrát, ale na zpáteční straně si koupil jedenáct brejkbolů – využil jich pět). Naopak Ruska Anastasia Gasanova nastoupila také úspěchem ve dvou setech na kazašské dvojce Anna Danilina (6-1 6-4) a těžila v optimální fázi z opuštění zkušené Ukrajinky Lesji Tsurenko (4-6). 6-4 4-0 zvrat / spáchal sedm dvojchyb / nabídl soupeři jedenáct brejkbolů, pětkrát vzdal své podání / na zpáteční straně využil sedm z celkem sedmnácti dostupných příležitostí k brejku, těžil z naprostý nedostatek efektivity ukrajinské služby).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
23 /0 / 17
Výpočet:
- 193 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
614 / 54 / 462 || | 725
Calcul:
- 2 581 Kč
ROI:
- 2,3 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenise.

30 dní Od začátku
Sázení: 40
23 /0 / 17
Výpočet: | || 799
ROI: 0,0 %
Sázení: 1134
614 / 54 / 462 || | 820
Calcul
ROI: - 2,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v sadách @ Qinwen Zheng
Komentáře