Real Madrid – Athletic Bilbao: pont din Supercupa Spaniei

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas ve španělském Superpoháru.

Zápas Real Madrid – Athletic Bilbao se bude hrát dnes ve 22:00 na stadionu "La Rosaleda" (Malaga).

„Vstupuje na Zidanovo území“ dnes zní titulek značky. Je jasné, že ve zprávách novinářů v Madridu je určitá dávka subjektivismu, ale realita ukazuje, že Zizou vyhrál ve své kariéře čtyři Superpoháry (2 jako fotbalista a 2 jako trenér) a že se mu loni dařilo velmi dobře. v tomto formátu se čtyřmi týmy vyhrál první ročník po semifinále s Valencií a finále proti Atelticu. Zároveň se uznává schopnost Realu nabídnout v důležitých zápasech tu nejfotbalovější verzi.

Galaktici nemají nejlepší období. Jak La Liga, tak Liga mistrů začala extrémně tvrdě, měli problémy se zraněními, ale právě když se zdálo, že Zidaneovo vyloučení hrozí, začaly se dostavovat výsledky. Real zatím vyhrál všechna „minifinále“: El Clasico, rozhodující zápasy s Interem a Gladbachem v Lize mistrů a poté klíčové zápasy se Sevillou a Atleticem v La Lize.

Bilbao nedávno vyměnilo trenéra a nahradilo Garitana zkušeným Marcelinem, technikem známým svou schopností organizovat své týmy v defenzivě. Paradoxně, jeho první zápas byl šílený, Athletic prohrál 2:3 doma proti Barce a také mu chyběl ten pověstný „šok“, který by měl tým pocítit díky novému trenérovi.

Real Madrid - Athletic Bilbao : šance a prognóza

Je velmi pravděpodobné, že Real dnes večer vsadí na ofenzivní trio Asensio - Benzema - Hazard, Belgičan je 100% uzdravený a touží konečně významně přispět k získání trofeje na Bernabeu. Jedním z problémů je Benzemova nedostatečná efektivita v posledních třech zápasech, ve kterých nedokázal skórovat nebo rozhodně přihrát. Věřím však, že Real zvítězí a bude mít silnou morální převahu před Bilbaem, týmem, který porazil ve třech z posledních čtyř zápasů a před kterým neprohrál od roku 2015. Kvóta nabízená Public Win je zajímavé: 1,68!

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 6
Výpočet:
+ 118 Kč
ROI:
9,1 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 703 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi

30 dní Od začátku
Sázení: 13
7 /0 / 6
Výpočet: | || 769
ROI: + 0,1 %
Sázení: 222
116 /0 / 105
Výpočet || | 792
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Realu Madrid
Komentáře
Přihlaste se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků z Legalbet a tipéři s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt