Real Madrid - Bilbao: Tipy na sázení na La Ligu

Expert na zákonné sázky Cristian Mihală vám dává svou předpověď pro Real Madrid - Bilbao, zbývající zápas první etapa 9. španělské ligy. Bilbao v poslední době „zapomnělo“ vyhrát, takže to vypadá, že Ancelottiho tým je na dosah ruky.

Real Madrid are şansa să se desprindă în fruntea clasamentului din La Liga, un succes miercuri ducând-o la 7 puncte peste celelalte formaţii de pe podium. Bilbao a "uitat" să mai câştige în ultima perioadă, astfel că pare un adversar la îndemână pentru trupa lui Ancelotti.

Real Madrid: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Real Madrid prochází obdobím milosti , poté, co se před dvěma měsíci koncem září mluvilo o malé krizi v klubu. Mezitím se tým kvalifikoval do osmého kola Ligy mistrů a dosáhl na první místo v šampionátu, přičemž mezi něj a další v pořadí, Atletico Madrid a Real Sociedad, umístil 4 body.

S 10 výhrami a 3 remizuje ve 14 nejlepších zápasech La Ligy, tým na Bernabeu má nejlepší vstup do sezony za posledních 5 let. V sezóně 2016-2017 měl Benzema & Co naposledy lepší debut. Poté zakončili sezónu ziskem titulu s 93 body (rekord v historii La Ligy). všechny soutěže, posledním bílým trenérem se srovnatelným průměrem byl ... také on, v sezóně 2013-2014. Real Madrid hraje spektakulárně, což je důkaz, že v 10 ze 14 dosavadních zápasů skóroval tým minimálně dvakrát do soupeřovy branky (vyrovnaný rekord).

Ancelotti are, de la revenirea în capitala Spaniei, o medie de 2,37 puncte/meci în toate competiţiile, ultimul antrenor blanco cu o medie comparabilă fiind...tot el, în sezonul 2013-2014. Real Madrid joacă spectaculos, dovadă că în 10 din cele 14 partide de până acum echipa a marcat de cel puţin două ori în porţile adverse (record egalat). 

Paradoxně, ačkoli to přichází po 4 po sobě jdoucích vítězstvích v La Lize, Real v těchto sporech vždy inkasoval gól. Ve skutečnosti, s výjimkou remízy 0:0 s Osasunou, "Galactics" inkasovali gól v každém z posledních 7 ligových zápasů. Vinicius Jr. Oba chtějí odvetu poté, co byli "ignorováni" v boji o Zlatý balón. Pokud by Francouz nechytil pódium, Brazilec nebyl ani zařazen do konečného seznamu 30 hráčů. Klíčem ke snadnému úspěchu je Karim, hráč, který nejen ohromí, ale v posledních 4 domácích zápasech vstřelil 3 góly, s Bilbaem. Zajímavé je, že všechny tyto úspěchy Hexagon Peak přišly po přestávce

Erorile defensive nu contează însă prea mult când în ofensivă există doi fotbalişti ca Benzema şi Vinicius Jr. Ambii vor să îşi ia revanşa după ce au fost "ignoraţi" în lupta pentru Balonul de Aur. Dacă francezul nu a prins podiumul, brazilianul nu a fost nici măcar inclus în lista finală de 30 de jucători. Cheia pentru un succes facil stă la Karim, jucător care nu doar că impresionează, dar are 3 goluri marcate în ultimele 4 partide de acasă, cu Bilbao. Ca un fapt interesant, toate aceste reuşite ale vârfului din Hexagon au venit după pauză.

  • Neúčasti na hostování v Realu Madrid – Bilbao: Bale, Ceballos (zraněný), Hazard (nejistý)

Bilbao: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Bilbao je on na cestě v této sezóně s evropskými ambicemi, ale momentálně je tým až na 8. místě, i když měl výborný start. V posledních 5 zápasech Baskové v La Lize nikoho neporazili, ale zaznamenali 4 remízy.

Při poslední remíze 2:2 doma s Granadou o víkendu technický personál prohrál Inigo Martinez, který viděl červenou kartu a bude vyloučen z duelu na Bernabeu. Jako takový to bude velký problém pro Marcelina, který měl stále dlouhý seznam nepřítomných, k ideálu to má daleko. Baskové vyhráli a 6 remíz na zahraniční půdě, jako jediný tým nepoznali porážku "venku". Tehdy se venku setkal se dvěma současnými držiteli pódia, Real Sociedad a Atletico Madrid. V této sezóně vstřelil tři góly, pokaždé otevřel skóre 617

Interesant este faptul că Bilbao este neînvinsă în deplasare în acest sezon de La Liga, chiar dacă linia de clasament pe care o are e departe de a fi una ideală. Bascii au obţinut o victorie şi 6 egaluri pe teren străin, fiind singura formaţie care nu a cunoscut înfrângerea "afară". Asta în condiţiile în care a întâlnit în deplasare două dintre actualele ocupante ale podiumului, Real Sociedad şi Atletico Madrid.

Speranţele fanilor basci pentru un rezultat pozitiv pe Bernabeu se leagă de apărarea ermetică (doar 10 goluri încasate până acum, locul 1 la acest capitol în Spania), dar şi de inspiraţia din atac a lui Raul Garcia. Acesta a marcat trei goluri în actuala stagiune, de fiecare dată deschizând scorul.

  • Absenți la oaspeți în Real Madrid - Bilbao: Berchiche, Nolaskoain, Villalibre, Vivian (accidentaţi), Inigo Martinez (suspendat).

Real Madrid - Bilbao: Cote la pariuri și pronostic

Dacă ne ghidăm după istoricul întâlnirilor directe, ar trebui să ne aştepte un meci spectaculos, în contextul în care în 16 din ultimele partide dintre Real şi Bilbao s-au marcat peste 2,5 goluri. Totuşi, apărarea lui Marcelino e una excelentă în actuala stagiune, precedentele 13 deplasări în care a evoluat Bilbao neînregitrând niciodată peste 2,5 goluri.

Real e neînvinsă în 12 din ultimele 13 partide contra adversarei de miercuri şi credem că va obţine şi de această dată un succes, chiar dacă se anunţă un meci destul de echilibrat. Formaţia lui Ancelotti e pe val, iar în contextul absenţelor din lotul bascilor, succesul "galacticilor" ar trebui să vină, în cele din urmă.

Předpověď: vítězství Realu Madrid

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát.

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
11 /0 / 8
Výpočet:
-68 Kč
ROI:
- 3,6 %
Sázky:
153 / | || 712 1 / 107
Výpočet:
- 69 Kč
ROI: || | 726
-0.3 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 19
11 /0 / 8
Výpočet: | || 792
ROI: 0,0 %
Sázení: 261
153 / 1 / 107 || | 813
Calcul
ROI: - 0,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Realu Madrid
Komentáře