Real Madrid - Borussia Monchengladbach: Tip Ligy mistrů

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas Ligy mistrů.

Zápas Real Madrid - Borussia Monchengladbach je naplánován na středu ve 22:00 na stadionu Alfredo di Stefano v Madridu.

Tentokrát to risknu a navrhnu velký kurz, který však začíná výsledkem jiného zápasu v skupina. Myslím, že Inter vyhraje zápas se Sahtiorem. Pořadí ve skupině je extrémně těsné: Monchengladbach 8b, Sahtior a Real 7p a Inter 5b., každý hraje důležitou roli. Real není v příliš dobrém období, důkazem je fakt, že poprvé v historii mohl vynechat kvalifikaci ze skupin. I výsledky doma jsou rozporuplné, v posledních čtyřech zápasech dvakrát vyhráli a tolikrát prohráli. Ale Real má znalosti tohoto druhu zápasů a má další důležitou výhodu, přímé zápasy proti Interu.

Ultima etapa intr-o faza a grupelor este extrem de tensionata iar jocul rezultatelor, forma, increderea in sine, obisnuinta cu presiunea joaca fiecare in parte cate un rol important. Real nu este intr-o perioada tocmai buna, dovada stand faptul ca pentru prima oara in istorie ar putea rata calificarea din grupe. Chiar si rezultatele de acasa au o inconsistenta necaracteristica, castigand de doua ori si pierzand de tot atatea ori in ultimele patru jocuri. Real are insa stiinta acestui gen de meciuri si mai are un atu important, jocurile directe contra Interului.

I když se to nezdá, Borussia Monchengladbach nemá co ztratit. Na začátku skupiny to nebylo v žádné oblíbené formě, je to kapela, která má nádhernou ofenzivní hru, o čemž svědčí 19 vstřelených branek v posledních 6 venkovních zápasech, úžasná postava! Takže si myslím, že Němci dají gól a bude to zápas s ostrým nožem. Španělského šampiona se tedy nebojí. Protože remíza v Madridu ve spojení s vítězstvím Interu se Sahtiorem znamená kvalifikaci obou týmů, dovolte mi vymyslet podobný scénář jako ve finále utkání Rumunsko U21 - Dánsko U21. Na konečné X nám Public Bet nabízí kurz 4,20, což podle mě stojí za vyzkoušení.

Real Madrid – Borussia Monchengladbach

In tur Borussia a condus cu 2-0 pana cu putine minute inainte de final cand a fost egalata de Real. Asadar nu are frica de campioana Spaniei. Cum un egal la Madrid, coroborat cu o victorie a Interului cu Sahtior, inseamna calificarea ambelor trupe, dati-mi voie sa ma gandesc chiar la un scenariu asemanator celui din finalul partide Čeština U21 – Danemarca U21. Pentru X final, Public Bet ne ofera o cota de 4.20, care cred ca merita incercata.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
6 /0 / 4
Výpočet:
+ 177 Kč
ROI:
17,7 %
Sázky:
117 /0 / 106
Výpočet:
- 832 Kč
ROI: || | 708 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 10
6 /0 / 4
Výpočet: | || 774
ROI: + 0,2 %
Sázení: 225
117 /0 / 106
Výpočet || | 797
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Rovná se
Komentáře
Přihlaste se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt