Real Oviedo - Fuenlabrada: La Liga 2 body

Expert na právní sázky - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 2,20 na zápas mezi Real Oviedo a Fuenlabrada , z La Liga2.

Real Oviedo vs Fuenlabrada: Sázkové kurzy a předpověď

Velmi zajímavý zápas, který se odehraje na Nuevo Carlos Tartiere Asturian a Madrid. Real Oviedo zažívá nejlepší moment své hry a nejlepší výsledky posledních měsíců. Chlapci Cuco Ziganda zaznamenali 3 po sobě jdoucí vítězství a přišli po úspěchu s Realem Zaragoza na La Romareda. Fuenlabrada přichází do hlavního města knížectví s vlastní motivací poté, co získal bod (1-1) v posledních minutách zápasu s Espanyolem, hlavním kandidátem na vítězství v LaLiga2. Madrilenians mohli počítat se Sekou Gassamou, jednou ze senzací sezony, ale ve výsledku mají senegalského Pathe Cisse, který může být pro Sandovalův tým citlivým bodem. Myslím si, že i když oba týmy přijdou v pravý čas, favority této hry jsou Asturové, a to prostřednictvím úrovně, kterou ukázali Sergio Tejera a Borja Sanchez.

 

Bonus | || 611 = == 500 Kč500 Kč
Victorie Real Oviedo
Pariaza
2,20
Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touhy nabídnout specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 762
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Real Oviedo
Komentáře