Real Sociedad - Neapol: Tipy na Evropskou ligu

The Legalbet Expert - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 2,75 na zápas mezi Real Sociedad a Neapol , Evropská liga.

Real Sociedad vs Neapol: Sázkové kurzy a sázky

Real Sociedad hostí San Sebastian v Neapoli v jednom z nejzajímavějších duelů druhého kola skupin Evropské ligy. Tým prochází velmi dobrým obdobím s vyrovnanými výsledky: jsou osamocenými lídry v LaLize s atraktivním fotbalem a minulý týden vyhráli na hřišti Rijeky (skóre 0:1). Myslím, že když se zamyslíme nad potenciálem hostujícího týmu, s hráči jako Insigne, Manolas, Koulibaly, Mertens nebo Fabian jsou Italové favorité. Nicméně David Silva, Gorosabel, Oyarzabal, Mikep Merino, Portu & co. nelze to ignorovat. Neapol navíc pociťuje velký tlak poté, co minulý čtvrtek prohrála doma s AZ Alkmaar. Hostitelé musí ke hře přistupovat správně a optimalizovat svou hru, aby je Neapolané nepřekvapili.

 

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 || | 763 Sphera Sports z touhy nabídnout specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 790
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Real Sociedad castiga
Komentáře