Rijeka – Gent: Tipy na sázení na fotbal Evropské ligy

Calaul Viitorului je 90 minut od vstupu do skupin poté, co vyhrál zápas kola 2:1

Ve čtvrtek 28.08.2019 od 21:00 je „HNK Rijeka“ arénou, která hostí zápas mezi Rijekou a Gentem z návratu play off Evropské ligy. Belgičané jsou vepředu, v prvním kole vyhráli 2:1, což znamená, že měl čas připravit se na odvetu poté, co v zápase kola prohrál 1:2. Očekávání od zápasu, se kterým je stoprocentně spjata, jsou ve výsledku dost velká, zvlášť když ví, jak na problém doma, v evropských pohárech. V předchozím kole, v zápase, který měl doma, s Aberdeenem dokázal vyhrát 2:0, což je skóre, které stále zajišťuje jeho kvalifikaci. Navíc Rijeka v této sezóně odehrál čtyři zápasy doma ve všech soutěžích a pokaždé skóroval a dokázal zůstat neporažen.

Rijeka: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Rijeka nu a evoluat in vreun meci la final de saptamana, ceea ce inseamna ca a avut timp sa pregateasca revansa, dupa ce a pierdut cu 1-2 meciul din tur. Drept urmare, asteptarile unui meci la care sa fie 100% conectata sunt destul de mari, cu atat mai mult cand stie cum sa puna problema acasa, in cupele europene. In turul anterior, in meciul pe care l-a avut acasa, cu Aberdeen a reusit sa castige cu 2-0, un scor care si acum ii asigura calificarea. Mai mult, Rijeka are patru meciuri jucate acasa in aceasta stagiune, in toate competitiile si de fiecare data a dat gol, reusind sa ramana neinvinsa.

Gent: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Gent si-a respectat statutul in tur si a csatigat cu 2-1. A fost a treia victorie consecutiva, pe langa cele cu AEK Larnaka (3-0) si Oostende (2-0), dar toate aceste meciuri s-au jucat cu ea in rol de gazda. “Ghelamco Arena” este locul unde face jocurile cele mai bune din acest sezon. In schimb, in deplasare s-a incurcat de fiecare data. In patru deplasari avute de Gent, in toate s-au dat goluri de ambele parti si ea nu a reusit sa castige. Mai mult decat atat, au fost doua infrangeri cu 1-2 si alte doua rezultate de egalitate 1-1.

Rijeka - Gent: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Gent má problémy, to je velká pravda, ale hodně záleží na tom, že se mu podaří skórovat v zápase Evropské ligy. Vzhledem k tomu, že je chráněn před tím 2-1 kolem, má belgický tým navíc výhodu remízy. I přesto je Rijeka také tým, který jako hostitel ví, jak na to, je to také důvod, proč opět zvolím sázku na gól. Malý rozdíl ve skóre, skutečnost, že oba skórují pravidelně, jsou aspekty, které, jak doufám, učiní zvolenou sázku zelenou.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
61 / 5 / 41
Výpočet:
- 383 Kč
ROI:
- 3,6 %
Sázky:
2516 / 55 / || | 696 1569
Výpočet:
- 12 289 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
61 / 5 / 41 || | 773
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4147
2516 / 55 / 1569 || | 796
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Skóre obou
Komentáře