Rumunsko – Německo: Tipy pro házenou žen

Expert Legalbet, Paul, doporučí dvě předpovědi ze zápasu Rumunsko - Německo, z Mistrovství Mistrovství v házené žen.

Ve čtvrtek v 19:00 máme v "Sydbank Areně" zápas Rumunsko - Německo ve skupině D Mistrovství v házené žen. Hrát

Rumunsko - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Rumunsko má na tomto turnaji pět nováčků Konečně není těžké si uvědomit, že „trikolóry“ nemají jasný a přesný cíl. Mluvila o tom i Neaguová a nejlepší hráčka Rumunska řekla, že nejdůležitější je, aby byly všechny dívky zdravé. Bohužel, Crina Pintea byla shledána pozitivní a není součástí skupiny přesunuté na EURO. Navíc Laura Moisa získala po přistání v Dánsku také pozitivní výsledek. Bude znovu testována, ale do té doby budou ona i její spolubydlící Denisa Dedu izolováni odděleně. Na posledním evropském šampionátu se Rumunsko dostalo do semifinále.

Německo - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Německo stále nemá žádné problémy se šarží, mohou nastat nějaké komplikace s tímto EURO), ale do Dánska přijel bez hlavního trenéra Henka Groenera, který je stále na samotce. S největší pravděpodobností bude zítra stále na lavičce, i když nevedl žádný trénink, to dělali jeho sekundáři. Na posledním evropském Němci neopustili hlavní skupinu. Německo nikdy nebylo na 3. místě v kontinentální soutěži. Kim Naidzinavicius je hráč s nejvíce góly za Německo, 306.

Rumunsko - Německo: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Za Rumunsko je Neagu jediným hráčem na tomto turnaji překonal hranici 100 gólů. Oba národní týmy se střetly i na předchozím EURO, a to v základních skupinách a "trikolóry" zvítězily 29:24. Bez Pintea v obraně je podle mě jediná šance v útoku, kde Cristina nesmí minout hody. Ale aby se tak stalo, musí se ostatní dívky zbavit emocí a dát jim prostor. Uvidíme, jak a co to bude po tomto prvním zápase, ale zatím věřím Neagu & spol.

 

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 687 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 801
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1996
1131 / 38 / 825 || | 824
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Budou tyto sázky vítězné?
Neagu více než 8,5 gólu Rumunsko více než 24,5 gólu
Komentáře