Rumunsko - Island: tipy na zápas z kvalifikace mistrovství světa

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas z kvalifikace mistrovství světa v kurzu z 1,78.

Zápas Rumunsko - Island je naplánován na čtvrtek 11. listopadu ve 21:45 na stadionu Steaua v Bukurešti.

Rumunsko – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Září a říjen byly 2 dobré měsíce pro rumunské národní tým. Rădoi dokázal tým lépe zkalibrovat a výsledky se začaly dostavovat. V 5 zápasech odehraných letos na podzim získal tým trikolóry 10 bodů a vyšplhal se na 2. místo, což vedlo k přehradě na mistrovství světa v roce 2022. Navíc Rumunsko letos na podzim inkasovalo pouze 2 góly, oba od Německa, poté vedlo do Hamburku 1 -0 o přestávce. Jsme odkázáni jen na sebe, abychom skončili 2. v této skupině, evidentně dominuje Německo. Vítězství ve čtvrtek večer proti Islandu otevírá brány k přehradě a toho lze dosáhnout zvýšením tlaku na severskou branku. V těchto 5 zápasech na podzim vytěžili kluci Rădoi 31 rohů skupiny Islanďané moc šancí neměli. Tým, který ohromil svět na Euru 2016 a Mistrovství světa 2018, je v této předběžné skupině až na 5. místě a do Bukurešti přijíždí jen pro hrdost. Po velmi slabém začátku Islanďané dosáhli dvou stejných výsledků, pracovali na vlastní půdě se Severní Makedonií a Arménií, což nám hodně pomáhá v ekonomice kvalifikace na přehradu. S mnoha mladými lidmi a spíše experimentálním národním týmem chce trenér Vidarson na stadionu Steaua ukázat, že duch někdy dokáže překvapit. V 5 zářijových zápasech měl Island 21 rohů a s obranou se silnými fotbalisty se nebojí dát možnost soupeři těžit z rohů.

Islanda - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Cu multe absențe din cauza scandalului sexual din cadrul lotului, islandezii n-au avut prea multe șanse. Echipa care a uimit lumea la Euro 2016 și Campionatul Mondial din 2018 este doar pe locul 5 în această grupă preliminară și vine la București doar pentru orgoliu. După un start foarte slab, islandezii au făcut două rezultate de egalitate, muncite, pe teren propriu cu Macedonia de Nord și Armenia care ne ajută foarte mult  în economia calificării la baraj. Cu mulți tineri și cu o echipă națională mai degrabă experimentală, selecționerul Vidarson vrea să arate și pe stadionul Steaua că spiritul poate uneori să producă surprize. În cele 5 meciuri din septembrie, Islanda a avut 21 de cornere și cu o defensivă cu fotbaliști puternici nu se teme să dea posibilitatea adversarilor să beneficieze de cornere. 

Rumunsko – Island Sázkové kurzy a tipy na sázky

V září zahájilo Rumunsko útok na druhé místo úspěchem v odvetě v Rejkjavjku. Ten 2:0, získaný po velmi dobré hře našeho národního týmu, přišel po utkání, ve kterém bylo 10 rohů. Rădoiův tým sní o přehradě, a tak v Bukurešti musí zaútočit! Proto můj tip na tento zápas zní: Přes 8,5 rohu. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,78

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 747
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 817
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 840
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Přes 8,5 rohů
Komentáře