Rusko - Kypr: Předpovědi mistrovství světa ve fotbale

Vítězstvím v tomto duelu by se Rusko mohlo dostat do matematické kvalifikace na mistrovství světa v Kataru.

Od 19:00, dne Rusko ve čtvrtek v Petrohradu obdrží odpověď Ruska v kvalifikaci na mistrovství světa v Kataru. Jsou součástí skupiny H.

Rusko: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Toto jsou klíčové okamžiky pro Rusko, protože je vedoucí skupina H, a pokud to tak zůstane, jde rovnou na mistrovství světa 2022. Má 19 bodů, o dva více než druhé místo Chorvatsko, a rozdíl byl učiněn v předchozím kole. -a porazí všechny soupeře setkání a výsledkem je tým s nejvíce vstřelenými brankami v této skupině. Artem Dzyuba je muž, který skóroval třikrát a je nejlepším střelcem Ruska v těchto přípravných zápasech.

Kypr: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

O foarte buna incasatoare, asta putem spune despre Cipru dupa opt etape din aceste preliminariii. Ea a primit cinci goluri din dubla cu Malta, echipa in fata careia a pierdut cu 0-5 in tur si in etapa anterioara, in retur a incheait 2-2. Astfel, faptul ca este ultima in Grupa H, cu 5 puncte, nu este deloc intamplator, deoarece este si echipa cu cel mai slab atac, dar si una dintre cele mai timide defensive. Are acelasi numar de puncte ca Malta, echipa din fata ei.

Rusia – Cipru: cote la pariuri si ponturi pariuri

s-a vazut foarte bine diferenta dintre cele doua si in tur, atunci Rusia castiga cu 2-0. De altfel, ea nu a pierdut niciodata impotriva Ciprului si a castigat patru din cele cinci infruntari. Cred ca din nou o sa faca lucrul acesta si la diferenta de cel putin doua goluri.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 812
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4048
2457 / 50 / 1530 || | 835
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Rusko vyhraje s handicapem (-1,5 gólu)
Komentáře
Odebírat tipy od nejlepších tipérů | || 1174

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt