Rusko – Nizozemsko: Tipy pro házenou žen

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď pro zápas Rusko-Nizozemsko z Mistrovství Mistrovství Evropy v házené žen. = Hrát

Vineri, de la ora 16:30, in “Jyske Bank Boxen”, avem meciul Rusia - Olanda, partida pentru locul 5 la CE de handbal feminin.

Rusko – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Rusko se umístilo na 3. místě v hlavní skupině 1 s tři výhry, remíza a porážka. Rusové tedy prohráli pouze jeden zápas, ale i v rozhodujícím zápase s Dánskem skórovali 23:30. Rusko mělo také remízu, ale kromě stavu 2:1 pro ně bylo po celý zápas ve vedení. Dmitrieva nastřílela 9 branek, ale Rusku to na počítání s útokem nestačilo. Byl to nejslabší ofenzivní výkon tohoto závěrečného turnaje, na to, že měl vyhrát jasněji s Německem. Mistr světa však přichází po definitivním úspěchu s Rumunskem 35-24. Van Wetering nastřílel 8 branek a celkově si Nizozemci své branky celkem dobře rozmístili na všech pozicích. Byl to jediný zápas na Euru v Nizozemsku, ve kterém vstřelil více než 30 gólů. || Čeština: Poslední zápas Spojeného království, zatímco Nizozemsko odehrálo v tomto ohledu nejlepší zápas. Ale jelikož se jedná o zápas o 5. místo, očekávám, že oba národní týmy budou na útočné úrovni. Na loňském mistrovství světa Nizozemsko vyhrálo duel v semifinále 33:32.

Olanda - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Olanda trebuie sa fie foarte dezamagita de ratarea semifinalelor si sa se gandeasca la faptul ca ar fi trebuit sa obtina o victorie mai clara cu Germania. Campioana mondiala vine insa dupa un succes categoric cu Čeština, 35-24. Van Wetering a dat 8 goluri si, in general, olandezele si-au distribuit destul de bine golurile inscrise pe toate pozitiile. A fost singura partida de la acest Euro in care Olanda a trecut de 30 de goluri marcate.

Rusia - Olanda: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Rusia a jucat rau in atac in ultima partida, in timp ce Olanda a facut cea mai buna partida din acest punct de vedere. Dar cum e un meci pentru locul 5, ma astept ca ambele nationale sa fie la un nivel in ofensiva. La CM de anul trecut, Olanda a castigat duelul din semifinale, scor 33-32. 

 

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako je sázení eSports.

30 dní Od začátku
Sázky:
53 / 2 | || 673  /  39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
-4.8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Výpočet:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Paul

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis , fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 776
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1996
1131 / 38 / 825 || | 799
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 54,5 gólů
Komentáře