Rusko – Samoa. Rugby CM Tipy

Samoa má svůj soutěžní debut.

V úterý ve 13:15 nás na "Kumagaya Rugby Stadium" v Saitamě čeká zápas Rusko - Samoa. Evropané ukázali, že dokážou odolat i silnějším soupeřům 5. do 38. minuty prvního poločasu. Bavíme se o duelu s hostitelskou zemí, národním favoritem při odchodu ze skupin. Esej pro Japonce v té době zcela změnila tvář hry. Rusko nakonec prohrálo 10:30. To umožnilo příliš mnoho akcí ve čtvrtfinále a Japonsko bylo pravděpodobně nejtechničtějším týmem. Rusové navíc s míčem v ruce dosáhli pouhých 284 m. Téměř třikrát méně než jejich soupeři. Poslední test před mistrovstvím světa však nebyl špatný, neúspěch s Austrálií, 15-34. I když byli v běhu deklasováni, dokázali Samoané stále produkovat útočnou fázi. Na předchozím mistrovství světa vyhrála Samoa s USA ve skupinách, ale následující tři zápasy prohrála s Jihoafrickou republikou, Japonskem a Skotskem. Zajímavé je, že Japonsko a Skotsko jsou i v tomto vydání ve stejné skupině jako Samoa a debutovat na mistrovství světa může být obtížné, zvláště tváří v tvář neznámému soupeři. Rusko předvedlo v prvním poločase dobrý odpor s Japonskem a technicky se Samoané a Japonci tolik neliší. Pokud udrží hru v centru, mohou mít Rusové šanci. Ne nutně k vítězství, ale k porážce ve slušných mezích. Hranice handicapu se mi zdá velmi dobrá.

Rusia - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Rusia a inceput promitator acest turneu final, conducand Japonia cu 7-5 pana in minutul 38 al primei reprize. Vorbim despre un duel cu tara gazda, o nationala favorita la iesirea din grupe. Un eseu pentru niponi in acel moment a schimbat cu totul fata partidei. In cele din urma, Rusia a pierdut cu 10-30. A lasat prea multe actiuni sa se desfasoare pe treisferturi, iar Japonia era indiscutabil echipa mai tehnica. In plus, rusii au realizat doar 284 de m cu mingea in mana. Aproape de trei ori mai putin decat adversarii lor.

Samoa - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Samoa inca n-a debutat in competitie si vine cu doar doua victorii in acest an. Totusi, ultimul test inainte de Campionatul Mondial n-a fost unul prea rau, esec cu Australia, 15-34. Chiar daca au fost surclasati la alergari, samoanii au reusit totusi sa produca pe faza de atac. La precedenta Cupa Mondiala, Samoa a castigat cu SUA in grupe, dar a pierdut urmatoarele trei partide, cu Africa de Sud, Japonia si Scotia. Interesant e ca Japonia si Scotia se afla in aceeasi grupa cu Samoa si la aceasta editie.

Rusia - Samoa: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Este primul duel dintre cele doua natiuni, iar debutul la o Cupa Mondiala poate fi dificil, mai ales in fata unui oponent necunoscut. Rusia a afisat o rezistenta buna in prima repriza cu Japonia, iar tehnic, samoanii si niponii nu sunt atat de diferiti. Daca vor pastra jocul pe centru, rusii pot sa aiba o sansa. Nu neaparat la victorie, dar la o infrangere in niste limite decente. Linia de handicap mi se pare foarte buna.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 662 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 776
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 2004
1131 / 38 / 825 || | 799
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Rusko + 34,5 HA
Komentáře
1
80-90% šance, dobrá sázka