Salzburg - Admira: Typické předpovědi fotbalové Bundesligy

Mistr usiluje o páté vítězství v šampionátu z tolika odehraných zápasů.

V neděli vstupuje na scénu také Salzburg a zápas mezi ní a Admirou Wacker se odehraje v Red Bull Aréně od 18:00. Momentálně poslední výsledky, statistiky

Salzburg: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

In asteptarea startului in cea mai mare competitie intercluburi din Europa, Salzburg isi permite sa mai joace un amical intre cele doua etape de campionat. Asta a facut si in saptamana asta, cand a reusit sa faca doua meciuri de senzatie, marcand 13 goluri. in runda anterioara si-a ridiculizat adversara intalnita, pe care a invins-o la scor de tenis. 6-0, in deplasare, cu St. Polten si a mentinut ritmul si in partida de pregatire cu BW Linz, o alta echipa modesta, de care a trecut cu 7-1. Salzburg -are rival in Tipico Bundesliga, este lider, cu maximum de puncte dupa patru etape si mai mult decat atat, are 17 goluri inscrise, asta inseamna o medie de 4 goluri inscrise in fiecare meci.

Obdivujte: Forma momentálně, nejnovější výsledky, statistiky

Admira slibuje, že bude perfektní obětí pro Salzburg, vzhledem k slabému začátku sezóny. Byl na posledním místě, protože po těch čtyřech odehraných kolech dokázal nasbírat ubohý bod. S trochou štěstí Cmiljanič vstřelil branku, která přinesla potřebný bod, po remíze v předchozím kole 1:1 s Austrií Vídeň. Nevýhodou týmu je, že je slabý, vychází to z toho, že obrana je velmi slabá. Admira má třetí nejslabší obranu, v každém zápase inkasuje alespoň jeden gól a doufá, že tým z nejsilnějších evropských šampionátů, Salcburku, opět ohlásil skóre v zápase s červenou lucernou. Admira je tým, před kterým tři roky neprohrála, naposledy se tak stalo v roce 2016, rovněž v utkání hraném na "Red Bull Areně". Celkově vzato, úroveň útoku hostitele je z jiného filmu, a proto věřím, že zápas začne v plné síle a Sazlburg dá v první půlhodině alespoň jeden gól.

Salzburg - Admira: Cote la pariuri si predictii pariuri

Cu o medie de goluri menita sa spere si o echipa din cele mai tari campionate din Europa, Salzburg anuntat din nou un scor de maidan in meciul cu lanterna rosie. Admira este echipa in fata careia n-a mai pierdut de trei ani, ultima oara se intampla asta in 2016, tot intr-un meci jucat pe “Red Bull Arena”. una peste alta, nivelul ofensivei gazda este dintr-un alt film si asta ma face sa cred ca meciul o sa inceapa in forta, cu Sazlburg marcand cel putin un gol in prima jumatate de ora.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
65 / 5 / 43
Výpočet:
- 362 Kč
ROI:
- 3,2 %
Sázky:
2520 / 55 / || | 675 1572
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 113
65 / 5 / 43 || | 752
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4147
2520 / 55 / 1572 || | 775
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 0,5 gólu za minutu 28:00
Komentáře