Sampdoria - Janov: tip fotbalového dne 26.11.2020

Tipér Legalbet Rafa vám nabízí svou fotbalovou sázku na zápas Sampdoria vs Janov.

Italský pohár je soutěž v plném proudu. Dostali jsme se do 16. kola, ze kterého jsme ve středu přišli s prvním vítězným návrhem. Ze dvou dnešních zápasů jsme vybrali místní derby mezi Sampdorií a Janovem. Zápas je naplánován na čtvrtek 26. listopadu 2020 od 18:00 na Stadio Luigi Ferraris. Náš návrh byl vybrán z nabídky sázková kancelář Fortuna.

Sampdoria čtyřikrát vyhrála Italský pohár

Sampdoria čtyřikrát vyhrála finále v Italském poháru, poslední v roce 1994. V posledních letech už nepatří mezi týmy, které šplhají do finále. Od roku 2015 prošla tímto kolem pouze jednou, a to v roce 2019, kdy ji po prodloužení vyřadil Milán. Nyní prošel Salernitanou v předchozím kole (1-0). Vyhrál s Laziem (3-0) a Atalantou (3-1), výsledky považované v té době za senzační. Jen se zdá, že cennému týmu se věřilo příliš rychle

Inceputul de sezon a fost unul bun, dar totul s-a schimbat tocmai dupa intalnirea cu Genoa (1-1). A castigat cu Lazio (3-0) si Atalanta (3-1) rezultate considerate de senzatie la momentul respectiv. Numai ca se pare ca s-a crezut prea repede o echipa de valoare.

Problémy pocházejí hlavně z obrany, kterou lze příliš snadno překonat. Během reprezentační přestávky se Ranieri snažil tyto problémy vyřešit, ale v zápase s Bolognou jsme neviděli žádné známky zlepšení. Stále záleží na formě a úspěších "starého muže" Fabia Quagliarella se čtyřmi úspěchy v této sezóně. || , Colley, Regini - Ekdal - Candreva, Solva, Thorsby, Damsgaard - Quagliarella

Echipa probabila (4-1-4-1): Audero – Bereszynski, Yoshida, Colley, Regini – Ekdal – Candreva, Solva, Thorsby, Damsgaard - Quagliarella

Trenér: Claudio Ranieri

Janov je jen pohárový úspěch, před více než 80 lety | || 601

Genoa vyhrál italský pohár pouze jednou v historii, v roce 1937. Jako soupeř v této soutěži neměla v posledních letech skvělé výsledky. Jen dvakrát, v letech 2017 a 2020, se mu za posledních pět let podařilo dostat přes 16. V předchozím kole překonal Catanzaro (2-1).

Je to tým s vážnými problémy v Serii A. Podle mého názoru je to jeden z favoritů na sestup. Loni se to nakonec podařilo zachránit, ale teď už bude těžké ten výkon zopakovat. V posledních sedmi etapách získal pouze dva body, po jednom v setkáních se Sampdorií a Veronou.

Je zajímavé, že oba přišli pryč, kde lépe sedí v defenzivě. Ani v Udine v poslední etapě nehrál špatně a osud zápasu změnil jen výjimečný výkon Rodriga De Paula. Mladý Gianluca Scamacca, pouhých 21 let, je hlavním střelcem se dvěma vstřelenými góly.

Pravděpodobný tým (3-5-2): Perin - Biraschi, Masiello, Bani - Ghiglione, Sturaro, Lerager, Badelj, Pellegrini - Pandev, Scamacca

Trenér: Rolando Maran

Pont Sampdoria vs. Janov

Janovské derby se hrálo o 88. čas. Sampdoria vyhrála 34krát, Janov 22 a 31 zápasů skončilo remízou. V nedávné minulosti byly zápasy velmi vyrovnané. Z posledních sedmi zápasů máme tři remízy a ve dvou dalších se vítězství dotáhlo do konce. Oba týmy byly v poslední době zranitelné. Nemůžeme tedy vybrat jasného favorita, oba mají přibližně stejné šance. V osmičce nás čeká těžký spor o kvalifikaci, ale rozhodnutí přijde pozdě, po prodloužení nebo střelách z 11 metrů. V prvních 90 minutách bude skóre stejné

Přátelé, čekáme na vás každý den na našich stránkách. Nabízíme tipy a vstupenky, ale také kompletní analýzu všech výhod, které nabízí online sázkové kanceláře v Česká republika.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
2 / 0 / 2
Výpočet:
+ 6 Kč
ROI:
1.5 %
Sázky:
589 / 35 /595
Výpočet:
- 3 564 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od roku první bookmakeři se objevili v Česká republika. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 4
2 /0 / 2
Výpočet: | || 779
ROI: 0,0 %
Sázení: 1220
589 / 35 / 595 || | 800
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Rovno se
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt