San Jose – Nejsilnější: Bolívijské tipy

The Legalbet Expert, Paul, doporučí předpověď ze zápasu San Jose - The Strongest, z Bolívie.

V pondělí od 23:15 máme na „Estadio Jesús Bermúdez“ zápas San Jose – Nejsilnější z bolivijské Apertury.

San Jose – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

San Jose je na 9. místě v šampionátu s 18 bodů nasbíraných ve 13 etapách, brankový rozdíl 17-24. V posledním kole kapela z Orura prohrála venku s Vintem se skóre 0-5. Podíl pro domácí dramaticky klesl před začátkem zápasu, který se stejně odehrál pozdě. V San Jose se totiž jedná o interní boj a hráčům prvního týmu došly karty ještě před úvodním hvizdem. Ano, takhle se hraje fotbal v Bolívii. Na domácí půdě je San Jose bez porážky pět zápasů, 13 kol, průměr gólů 33-21. A to i přesto, že má na šampionátu zatím pět porážek. V poslední fázi porazili "tygři" doma Blooming 3:0. První dva góly padly těsně před přestávkou, ale byl to zápas, který kontroloval tým La Paz. I když, jako většina týmů v Bolívii, ani The Strongest není v poslední době bez problémů. Hráči o přestávce diskutovali s vedením klubu o vyplacení procenta z platu. Nejsilnější má pět výher v řadě, pokaždé s alespoň dvěma vstřelenými góly Osm zápasů v řadě, ve kterých padly alespoň tři góly. Je to teprve druhá etapa od restartu, ale tento šampionát skončí 31. prosince. Není čas na opravu, pokud něco nefunguje, a problémy v San Jose se zdají hluboké. V Bolívii si samozřejmě nemůžeme být jisti ničím. Ale víme, že mezi těmito dvěma týmy byly vždy velkolepé zápasy.

The Strongest - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

The Strongest este liderul din Bolivia, cu 24 de puncte stranse in 13 runde, golaveraj 33-21. Asta desi are cinci infrangeri pana acum in campionat. In ultima etapa, “tigrii” au trecut de Blooming, acasa, scor 3-0. Primele doua goluri au fost marcate chiar inainte de pauza, dar a fost un meci controlat de trupa din La Paz. Asta desi, ca mai toate echipele din Bolivia, The Strongest n-a fost lipsita de probleme in ultima vreme. Jucatorii au avut discutii cu conducerea clubului pentru plata unor procente din salarii in timpul pauzei. The Strongest are cinci victorii la rand, de fiecare data cu cel putin doua goluri inscrise.

San Jose - The Strongest: Cote la pariuri si ponturi pariuri

The Strongest a fost implicata in opt meciuri la rand in care s-au inscris cel putin trei goluri. E doar a doua etapa de la reluare, dar campionatul acesta se va incheia pe 31 decembrie. Nu este timp de reparat daca nu functioneaza ceva, iar problemele de la San Jose par adanci. Desigur, in Bolivia nu putem sa fim siguri de nimic. Insa stim ca au fost mereu meciuri spectaculoase intre aceste doua echipe.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 670 De la inceput
Sázky:
56 / 5 / 29
Výpočet:
+ 1 507 Kč
ROI:
16,7 %
Sázky:
1184 / 43 / 851
Calcul:
+ 193 Kč
ROI:
+ 0,1 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také sázení méně populární v Česká republika, jako je sázení eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
56 / 5 / 29 || | 785
Calcul:
ROJ: + 0,2 %
Sázení: 2081
1184 / 43 / 851 || | 808
Calcul
ROI: + 0,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt