San Marino – Kypr: tipy na fotbalové sázky na kvalifikaci Euro 2020

San Marino už dlouho neporazilo

Série kvalifikací o Euro 2020 pokračuje v pondělí a od 21:45 se v Serravalle střetne San Marino s Kyprem v 6. kole. Oba jsou členy skupiny I.

San Marino: Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Musíme se ohlédnout daleko zpět, abychom hledali nejnovější úspěch národního týmu San Marina. V roce 2004 si v přátelském utkání poradil s Lichtenštejnskem 1:0. Po 15 letech se může pochlubit porážkami na lince, některé s ostudným skóre na fotbalový tým. Na druhou stranu bychom se vzhledem k její situaci v žebříčku neměli divit, co se stane. San Marino je 6., poslední ve skupině J, s 0 body. Také 0 je počet vstřelených gólů, ale místo toho obdrželi dalších 24, což nestaví příliš dobré světlo.

Kypr: Aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Cipriotii au jucat bine in runda anterioara, dar desi au fost favoriti impotriva nationalei din Kazahstan, 1-1 a fost scorul final. Important pentru ei ca vor aduna puncte si cu un succes in meciul de luni, ar putea urca in clasament. Pentru moment se afla pe penultimul loc, avand patru puncte, dar intre ei si ocupanta locului al treilea sunt trei lungimi. Mai mult, in ciuda acestui lucru, Cipru este o nationala care vine cu un golaveraj pozitiv. A inscris cu un gol mai mult fata de cele sase pe care le-a incasat in cele cinci meciuri jucate.

San Marino - Kypr: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Návštěvník má první šanci a já očekávám ji registrovat při každé příležitosti. V turné kyperský celek zatrénoval a popáté v řadě předjel San Marino, se skóre 5:0. Je to rozdíl ve skóre, který očekávám znovu vidět a myslím si, že je to proto, že mluvíme o týmu, který chce skončit co nejvýše.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
62 / 3 / 38
Výpočet:
- 117 Kč
ROI:
- 1,1 %
Sázky:
2543 / 56 / || | 715 1586
Výpočet:
- 12 403 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 103
62 / 3 / 38 || | 792
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4194
2543 / 56 / 1586 || | 815
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Kypr skóre v obou poločasech
Komentáře