Santos - Boca Juniors: Fotbalové předpovědi Copa Libertadores

Ve své historii se proti sobě postavili třikrát, Boca dokázal zůstat neporažen. Dva vyhrál a také remizoval. 0-0 je celkové skóre.

Joi dimineata, de la ora Romaniei 00:15, pe “Vila Belmiro” din Santos, echipa locala infrunta Boca Juniors in returul semifinalelor Copei Libertadores. 0-0 este scorul general.

Santos: momentální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Nějak se mu podařilo prosadit tempo hry v zápase minulého týdne. Pak šel s jistotou do Argentiny a podařilo se mu získat pozitivní výsledek. Po tomto stavu 0:0 si Santos udržuje dobrou šanci na kvalifikaci, navzdory kurzům nabízeným online sázkovými kancelářemi. Po tomto zápase chtěl dokázat, že není týmem čety v Serie A Brasileirao, a v důsledku toho porazil Sao Paulo 1:0 a vyšplhal se na 8. místo. Má 42 bodů a pět délek k zotavení. možná nová kvalifikace v Copa Libertadores 2021.

Boca Juniors: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Prochází velmi dobrou formou a to poté, co v posledních šesti oficiálních konfrontacím se vyhýbal neúspěchu. Tři ze zápasů byly vítězné, a to jak v interních soutěžích, tak v návratu čtvrtfinále Copa Libertadores, kdy vyřadil Racing Club 2:1 obecně. Dvakrát se mu také podařilo skórovat v utkání na konci minulého týdne, kdy remizoval 2:2 s Argentinos Juniors. Díky tomuto výsledku se vyšplhal na první místo ve skupině A poháru Diego Armando Maradona Cup.

Santos - Boca Juniors: sázkové kurzy a předpovědi sázek

, Boca Juniors skórovali minimálně dva góly v pěti z předchozích šesti zápasů. Teď je to něco jiného, ​​hraje se s kvalifikací na stole a očekávám, že uvidím dva pragmatické týmy. Při jejich snaze dobře řídit obranu bude počet gólů pravděpodobně maximálně dva.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 5 / 34
Výpočet:
- 73 Kč
ROI:
- 0,8 %
Sázky:
2479 / 52 / || | 696 1547
Výpočet:
- 12 295 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 95
56 / 5 / 34 || | 772
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4078
2479 / 52 / 1547 || | 795
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře