Sao Paulo - Corinthians: Tipy na sportovní sázení Brazílie Serie A

Derby v Brazílii, Sao Paulo a Corinthians

V pondělí večer, ne dříve než v 00:00, se na "Estadio do Morumbi" odehraje Majestoso, tedy derby mezi Sao Paulem a Corinthians, zápas, který se bude hrát ve 25. kole Serie A.

Sao Paulo: Současná podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Hostitelé jsou oblíbení, a to proto, že hrají na Estadio do Morumbi. V derby duelech na brazilském šampionátu je to znát. Sao Paulo si navíc musí dávat mnohem větší pozor na to, co se s ním stane, protože v posledních čtyřech etapách dokázalo uhrát jediný úspěch. Je to tak, bylo to 2:1, doma, ale proti skromné ​​Fortaleze. V důsledku toho je se 40 body na 5. místě, což je značný odstup od lídra šampionátu. Řekl bych, že hlavním cílem je umístění v první čtyřce a má k tomu příležitost, pokud bude vyžadován v pondělním zápase. , Reinaldo - Liziero, Luan - Bueno, Hernanes, Gomes - Pato

  • Echipa probabila: Volpi – Juanfran, Arboleda, Alves, Reinaldo – Liziero, Luan – Bueno, Hernanes, Gomes - Pato

Corinthians: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Corinthians je kapela, jejíž jméno, když si to vzpomenete, když každý rok bojuje o titul. No, v této sezóně je cíl ohrožen a říkám to proto, že je 12 délek za Flamengem, tím, kdo vede Brazil Serii A. Ta se slušně vyvíjí, má nejnižší počet porážek, které tým utrpěl v sezóně 2019/20. Má však hodně vyrovnané výsledky a to ji dost staví v sázku. Je na 4. místě se 43 body vzhledem k tomu, že jen málo týmů má tolik remíz.

  • Pravděpodobný tým: Cassio - Fagner, Manoel, Gil, Avelar - Ralf - Love, Vital, Jesus, Clason - Boselli

Sao Paulo - Corinthians: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Správně, týmy s nejvyšším počtem rovnoprávných výsledků dosáhly. Ambeel skončil desetkrát nerozhodně a nutí mě věřit, že spor v pondělí ráno bude ten, který bude vyrovnaný. V tour jsme také svedli vyrovnaný duel, na jehož konci Corinthians využili status hostitele a vyhráli 1:0. Je to také dva a půl roku, co se tým hostů neprosadil v přímých sporech. A tehdy, stejně jako nyní, se vyhýbám sázení na sázku z běžné nabídky. Znovu tedy vsadím na speciály a na to, že bude vykázáno alespoň šest žlutých karet. Rozhodčím je Raphael Claus, který je evidentně faulován

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 5 / 34
Výpočet:
- 73 Kč
ROI:
- 0,8 %
Sázky:
2479 / 52 / || | 647 1547
Výpočet:
- 12 295 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 95
56 / 5 / 34 || | 723
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4078
2479 / 52 / 1547 || | 746
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
více než 5,5 žlutých karet
Komentáře