Sassuolo - Benevento: Mosty Serie A

Expert na Legalbet, Paul, doporučí tip na zápas Sassuolo - Benevento, ze Serie A. 563

Vineri, de la ora 21:45, pe “MAPEI Stadium”, avem meciul Sassuolo - Benevento, in etapa a 11-a din Serie A.

Sassuolo - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Sassuolo nebodovalo v posledních dvou fázích a se propadl na 5. místo v šampionátu, s 19 body nasbíranými v 10 kolech, brankový rozdíl 20-12. V posledním zápase kluci De Zerbi remizovali s AS Řím 0:0. No vzhledem k tomu, že Rumuni odehráli celý poločas v 10 lidech, možná Sassuolo mohlo udělat víc. Hodně záleželo na Caputově zranění, protože Sassuolo nemá rezervu zhruba na stejné úrovni. Raspadori je stále mladý a v Serii A má málo gólů. Defrel a Chiriches jsou také na listině zraněných.

Pravděpodobný tým: Pegolo; Ayhan, Santos, Ferrari, Rogerio; Obiang, Locatelli; Berardi, Djuricic, Boga; Scrapers

Benevento - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Benevento má tři pozitivní výsledky v řadě. V poslední fázi tým Pippa Inzaghiho remizoval venku s Parmou 0:0. Benevento, které v posledních třech kolech vstřelilo pouze jeden gól, se zdá, že zlepšuje obranu. Tým je v Serii A na 13. místě s 11 body nasbíranými v 10 zápasech, brankový rozdíl 12-21. Třetí nejslabší obrana na šampionátu, ale celkově tým, který může dělat problémy každému. Schiattarella se vrací po vyloučení, ale nejsem si jistý, že se to odehraje v první 11. Falque a Maggio zůstávají stranou.

Pravděpodobný tým: Montipo; Letizia, Tuia, Glik, Barba; Hetemaj, Ionita, Improta; Badges, Lapadula, Caprari

Sassuolo - Benevento: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Útok Sassuola se v posledních dvou hrách neprodukoval, ale tato špatná forma už nemůže pokračovat, dokonce ani pokud se Caputo nebude vyvíjet. Berardi je alespoň v pořádku a je schopen něco změnit. Benevento se mi líbí v útoku a obrana má v poslední době trochu štěstí. Ale zůstává to křehká obrana a to bude vidět na "stadionu MAPEI".

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 644 De la inceput
Sázky:
54 / 4 / 41
Výpočet:
- 590 Kč
ROI:
- 6,0 %
Sázky:
1155 / 42 / 837
Calcul:
- 1 085 Kč
ROI:
- 0,5 %
Pavel

Zkušený sázkař specializující se na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 99
54 / 4 / 41 || | 759
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 2036
1155 / 42 / 837 || | 782
Calcul
ROI: - 0,5 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře