Skotsko – Dánsko: Sázka na předkolo mistrovství světa

The Legalbet Expert, Maraz, doporučuje zápas z přípravných zápasů na mistrovství světa v Kataru 2022, v kurzu 2,20.

Pe Hampden Park din Glasgow se joacă meciul Scoţia – Danemarca, din grupa F, luni, 15 noiembrie, cu începere de la ora 21:45.

Skotsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Skotsko je na druhém místě s 20 body a již má zabezpečený areál přehrady. Domácí vyhráli 2:0 před národním týmem Moldavska v předchozím zápase přípravného utkání

Mezi hosty bude chybět pouze Scott McTominay, zraněný. -3): Gordon - Hendry, Cooper, Tierney - Patterson, McGinn, McGregor, Robertson - Turnbull, Adams, Armstrong. Trenér: Steve Clarke.

SCOŢIA (3-4-3): Gordon - Hendry, Cooper, Tierney - Patterson, McGinn, McGregor, Robertson -  Turnbull, Adams, Armstrong. Selecţioner: Steve Clarke. 

Dánsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Dánsko zatím vedlo výborně, s 27 body z maximálního počtu a rozdílem gólu 30:1! Vedoucí skupiny přichází po venkovním zápase 3-1 s Faerskými ostrovy. || English: King James Version || , vše nedostupné.

Nu au făcut deplasarea la Glasgow câţiva jucători ai primei clasate, e vorba de Mathias Jensen, Pierre-Emile Hojbjerg, Robert Skov şi Joachim Andersen, toţi fiind indisponibili.

DÁNSKO (3-4-2-1): Schmeichel - Vestergaard, Kjaer, Christensen - Larsen, Delaney, Lindstrom, Maehle - Olsen, Larsen, Poulsen. Trenér: Kasper Hjulmand. zatímco Skotové jsou u přehrady a při vyrovnání by hostitelé těžili z pozice lídra série při remíze. V Kodani v zápase hraném v září bylo skóre 2:0 pro Dánové. Vzhledem k postupu obou reprezentací v přípravných zápasech se domnívám, že půjde o otevřený zápas, ve kterém budeme mít pravděpodobně hodně branek.Doporučuji vzít v úvahu následující predikci: budou minimálně 3 úspěchy na aréna Hampden Park. ||

Scoţia - Danemarca: Cote la pariuri şi pronostic

Grupa F a fost una dominată de Danemarca şi Scoţia,prima reprezentativă având deja locul asigurat la mondialul din Qatar, în vreme ce scoţienii sunt la baraj, iar cu un egal gazdele ar fi avantajate din postura de cap de serie la tragerea la sorţi .La Copenhaga, în meciul jucat în septembrie, scorul a fost 2-0 pentru danezi. Ţinânt cont de parcursul celor două naţionale din preliminarii, consider că va fi un meci deschis, în care e probabil să avem şi multe goluri.Eu vă recomand să luaţi în calcul următorul pronostic: vor fi cel puţin 3 reuşite pe arena Hampden Park.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 de zile De la inceput
Sázky:
27 /0 / 24
Výpočet:
- 278 Kč
ROI:
- 5,5 %
Sázky :
661 / 6 / 615
Výpočet:
- 4 488 Kč
ROI:
- 3,5 %
Maraz

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní Jsem nadšený online médii.

30 dní Od začátku
Sázení: 51
27 /0 / 24
Výpočet: | || 787
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1284
661 / 6 / 615 || | 808
Calcul
ROI: - 3,5 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vstřelte v zápase alespoň 3 góly (více než 2,5)
Komentáře