Skotsko - Rusko. Rugby CM Tipy

Skotové také potřebují útočný bonusový bod.

Ve středu ráno v 10:15 máme na "Shizuoka Stadium Ecopa" v Shizuoka zápas Skotsko - Rusko ze skupiny A mistrovství světa.

Skotsko - aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Skotsko jasně prohrálo první duel, 3-27 s Irskem. Byl to zápas, ve kterém se Skotové neocitli v útočné fázi, ačkoliv v Irech měli skoro tolik nájezdů. Ve 22. soupeři prostě zavadili, dělali spoustu chyb při přenášení míče. To se nezopakovalo ani ve druhém zápase, 34:0 se Samoou. Ofenzivní bonusový bod plus silná obrana, schopná zastavit Samoany, i když v útočné fázi nemuseli hrát špatně. Pro zápas s Ruskem se skotský kouč rozhodl udělat 14 změn oproti předchozímu střetnutí se Samoou. Mnoho hráčů odpočívalo v očekávání posledního zápasu skupiny s Japonskem, ale nemůžeme říci, že udělal hrozné závěrečné turné. V prvním utkání Rusové v prvním poločase drželi domácí hráče na uzdě, ale zápas s Japonskem nakonec prohráli 10:30. Porážka se Samoou 9:34 se počítala i ve druhém poločase a neúspěch s Irskem 0:35 přišel normálně, jak jsme všichni čekali. Myšlenka je taková, že Rusové ze sebe vydali vše a byli trochu unavení a také se zranili. Skotsko musí projít tímto krokem a udělat to se zajištěným útočným bonusovým bodem. Rusové se pokusí o fyzický odpor, ale jsem přesvědčený, že ve druhém poločase zase padnou. V ofenzivě si myslím, že jim nezbývá žádná energie, takže vsadím na handicap.

Rusia - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Rusia a cedat toate cele trei intalniri de la acest Campionat Mondial, dar nu putem spune ca a facut un turneu final groaznic. In prima partida, rusii i-au tinut pe jucatorii gazda in frau in prima repriza, dar au ajuns sa piarda meciul cu Japonia cu 10-30. Infrangerea cu Samoa, 9-34, s-a contorizat tot in cea de-a doua repriza, iar esecul cu Irlanda, 0-35, a venit normal, asa cum ne asteptam toti. Ideea e ca rusii au dat tot si au cam obosit, avand si unii accidentati.

Scotia - Rusia: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Poate ca meciul cu Japonia este important, dar Scotia trebuie sa treaca si de acest pas si s-o faca avand punctul bonus ofensiv asigurat. Rusii vor incerca sa reziste fizic, dar sunt convins ca iar vor pica in cea de-a doua repriza. Nici ofensiv nu cred ca mai au energie, asa ca voi miza pe handicap.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 662 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 776
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 2004
1131 / 38 / 825 || | 799
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Skotsko – 29,5 HA
Komentáře