Srbsko - Portugalsko: tipy na EURO 2020

5hvězdičkový zápas v Bělehradě!

Bělehradská show oznámena

Srbsko: Informace o týmu, aktuální forma

Srbsko nabralo odvahu po remíze na hřišti Lustans a dnes si určitě zahraje příležitostně . Atmosféra na tribunách bude zvláštní s přihlédnutím k tomu, že do Bělehradu, vítěze EURO a Ligy národů, přijede národní tým Cristiana Ronalda. V prvním kole této kvalifikační kampaně odešli Srbové z Portugalska s bodem po remíze 1:1. Později však tým utrpěl pro všechny překvapivou porážku. Byli venku poníženi Ukrajinou za stavu 5:0, na který chtějí hráči zapomenout. Srbsko v předchozím kole doma porazilo Litvu 4:1 pomalu a Joao Felix má potenciál stát se novou hvězdou národního týmu. Právě vstřelil svůj první gól za Atletico Madrid při vítězství 3:2 nad Eibarem. Portugalcům se letos v létě podařilo získat trofej Ligy národů po vítězstvích se Švýcarskem a Nizozemskem. V předkole sehráli Lusitánci pouze 2 hry a získali dvě remízy. Nejprve tým skončil remízou s Ukrajinou, skóre 0:0, a poté se Srbskem, ve hrách, které jsem již zmínil. Mezi Portugalci nastala frustrace s přihlédnutím k tomu, že oba zápasy se odehrály na vlastní půdě, od přípravných zápasů a do ofenzivy dají určitě všechno. Na druhou stranu Srbsko spoléhá na sílu týmu a výhodu příznivců, kteří je budou tlačit zezadu. Očekávám dobrý zápas a myslím, že uvidíme góly, jak jsme viděli v posledních 5 přímých zápasech mezi dvěma národními týmy.

Portugalia: Informatii despre echipa, forma de moment

Portugalia incearca sa schimbe liniile incet incet, iar Joao Felix are potentialul de a deveni noul star al nationalei. Acesta tocmai ce a marcat primul gol al sau pentru Atletico Madrid, in victoria cu 3-2 contra celor de la Eibar. Portughezii au reusit in aceasta vara sa puna mana pe trofeul Nations League, dupa victoriile cu Elvetia si Olanda. In preliminarii, lusitanii au disputat doar 2 partide si au obtinut doua remize. Mai intai, echipa a terminat la egalitate cu Ucraina, scor 0-0, iar mai apoi cu Serbia, in partide de care aminteam anterior. Frustrarea a aparut in randul portughezilor, tinand cont de faptul ca ambele partide au avut loc pe teren propriu.

Serbia - Portugalia: Concluzii si Pronostic

Lusitanii vin la Belgrad in cautarea primului succes din preliminarii si cu siguranta vor da totul in ofensiva. De partea cealalta, Serbia se bazeaza pe forta colectivului si pe avantajul suporterilor, care ii vor impinge de la spate. Ma astept la o partida frumoasa si cred ca vom vedea goluri, la fel cum am vazut in ultimele 5 partide directe dintre cele doua nationale.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 de zile Od začátku
Sázky:
30 /0 / || | 648 31
Výpočet:
- 858 Kč
ROI:
- 14,1 %
Pariuri:
955 / 14 / 670
Výpočet :
- 6 563 Kč
ROI:
- 4,0 %
Marco Birlan

Tipér s více než pětiletými zkušenostmi za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League , Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 64
30 /0 / 31
Výpočet: | || 753
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1649
955 / 14 / 670 || | 774
Calcul
ROI: - 4,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
více než 1,5 gólu
Komentáře