Srbsko - USA. Předpovědi basketbalového CM

Máme za sebou duel mezi USA a Srbskem, ale ne ve fázi, ve které měl být.

Ve čtvrtek ve 14:00 máme v "Dongguan Basketball Center" v Dongguanu zápas USA-Srbsko z mistrovství světa v basketbalu. Ti dva vypadli ve „čtvrťákách“ a hrají zápasy o 5. až 8. místo. Bylo ale jasné, že se nebavíme o soupisce schopné vyhrávat zlaté medaile bez třesu. A bohužel pro Američany nebudou mít ani možnost bojovat o stupně vítězů. Ve čtvrtfinále s Francií prohrály USA 79:89. Přestože měl na začátku 4. čtvrtiny náskok sedmi bodů, velmi záležely na Turnerových raných problémech s fauly. Popovich preferoval menší formuli a Gobert si na parketu dělal, co chtěl, a zakončil s 21 body a 16 doskoky. Mitchell jako jediná jela za USA naplno s 29 body, 6 doskoky a 4 asistencemi, měla být někde v semifinále, připravovat se na boj o medaile, ale Srbové našli své „kmotry“ ve sporu s Argentina, 87-97. Určitě s jejich morálkou trochu zamávala porážka se Španělskem ve skupině. V souboji s Jihoameričany se Srbsko vzpamatovalo mnohem více než Argentina, ale špatně házelo, 41,8% efektivita. Bogdanovic skončil s 21 body, zatímco Jokic měl 16 bodů, 10 doskoků a 5 asistencí.

Vezi intreaga oferta

SUA - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

SUA a ajuns, nu fara emotii, in sferturile de finala doar cu victorii pe linie. Dar era clar ca nu vorbim despre un roster capabil sa ia medaliile de aur fara sa tremure. Si din pacate pentru americani, nici nu vor avea ocazia sa se lupte pentru podium. In sfertur de finala cu Franta, SUA a cedat cu 79-89. Asta desi a avut avantaj de sapte puncte undeva pe la inceputul sfertului 4. Faptul ca Turner a avut devreme probleme cu faulturile a contat enorm. Popovich a preferat o formula mai mica, iar Gobert a facut ce-a vrut pe parchet, terminand cu 21 de puncte si 16 recuperari. Mitchell a fost singurul care a mers la turatie maxima pentru SUA, cu 29 de puncte, 6 recuperari si 4 pase.

Serbia - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Serbia ar fi trebuit sa fie si ea undeva in semifinale, pregatindu-se sa lupte pentru medalii, insa sarbii si-au gasit "nasii" in disputa cu Argentina, 87-97. Cu siguranta, infrangerea cu Spania din grupa le-a zdruncinat putin moralul. In duelul cu sud-americanii, Serbia a recuperat mult mai mult ca Argentina, dar a aruncat prost, 41.8% eficacitate. Bogdanovic a terminat cu 21 de puncte, in timp ce Jokic a avut 16 puncte, 10 recuperari si 5 pase. 

USA – Srbsko: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Není to přesně fáze soutěže, kde se musely střetnout dva národní týmy, ale možná je to pro naši sázku lepší. USA mají kvalifikaci na olympiádu a tento duel je spíše chloubou. Ale bez intenzity soubojů o medaile se myslím udělá rozdíl v hodech, ne v obraně. Uvidíme mnoho pokusů od 3p, na obou stranách a kvalita některých hráčů je povede k úspěchu. USA se nebudou bránit jako Španělsko a Argentina, nemají to v DNA. Takže bude mnoho barev.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 643 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 757
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 2004
1131 / 38 / 825 || | 780
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
více než 179,5 bodu
Komentáře