Sevilla - Alaves: Tipy na sázení La Liga

Expert na zákonné sázky Cristian Mihală vám dává tip na zápas Sevilla - Alaves, ze 14. kola aa La Liga

Sevilla a Alaves jsou na pozitivním trendu, žádný z nich neprohrál žádný z posledních 4 zápasů v La Lize, před reprezentační přestávkou způsobenou zápasy národních týmů. Andalusané zůstávají velkými favority a nejlepší tým je doporučuje jako tým, který může na konci této sezóny získat místo v Lize mistrů.

Sevilla: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Tým Julena Lopeteguiho přichází po sérii 5 za sebou zápasy v řadě v La Lize (4 výhry a remíza), momentálně na 3. místě tabulky, jeden bod od překvapivého lídra, Realu Sociedad.

Sobotní hostitelé zaznamenali doma 7 úspěchů v řadě, nejdelší taková série za posledních 5 let. V sezóně 2015-2016 zvládli Andalusané sérii 13 vítězství v řadě nad Ramonem Sanchezem Pizjuanem. Z nejlepších španělských týmů je Sevilla jedinou, která v této sezóně doma vyhrála. Sevilla má v průměru 3 góly/zápas ve svých vlastních lénoch, vyhrává každý zápas s handicapem, což nás v posledních sezónách zvyklo mít nejlepší obranu na španělském šampionátu. Pouze Bilbao (8 inkasovaných branek) dokázalo v této sezóně držet krok s obranou vedenou Koundem. Sevilla v sobotu se svými soupeři neprohrála už 7 zápasů. Na Ramon Sanchez Pizjuan byl rozdíl mezi oběma týmy ještě větší: od roku 1954 Baskové tento víkend na hřišti soupeře nevyhráli (nesetkávali se však příliš často, Alaves je obvykle v nižších ligách). 67 let hrál Alaves 10krát na hřišti Sevilly, 8krát prohrál a dokázal ukořistit pouze dvě remízy.

Trupa lui Lopetegui începe perfect partidele, în fiecare dintre succesele mai sus menționate conducând încă de la pauză. Sevilla are o medie de 3 goluri/meci în confurntările din propriul fief, câștigând fiecare partidă la handicap.

Cu o defensivă perfectă - a primit doar 7 goluri în acest sezon -, Sevilla e peste Atletico Madrid, formația care ne-a obișnuit în ultimele sezoane să aibă cea mai bună apărare în campionatul Spaniei. Doar Bilbao (8 goluri primite) a reușit să țină cât de cât pasul cu apărarea condusă de Kounde, în această stagiune.

Disputa cu Alaves pare una ideală pentru andaluzi, dacă ne raportăm la istoricul întâlnirilor directe. De 7 partide Sevilla nu a pierdut contra adversarei de sâmbătă. Pe Ramon Sanchez Pizjuan, diferența dintre cele două echipe a fost și mai mare: din 1954 bascii nu au mai câștigat pe terenul adversarei din acest weekend (nu s-au întâlnit, totuși, de foarte multe ori, Alaves fiind de obicei în ligile inferioare. În acești 67 de ani, Alaves a jucat de 10 ori pe terenul Sevillei, pierzând în 8 rânduri și reușind să smulgă doar două egaluri).

Teoreticky by měl být klíčovým mužem pro domácí vítězství střelec gólu En Nesyri, který je však nadále zraněn. Obránce Diego Carlos, který skóroval v posledních dvou přímých sporech sobotních borců, by se mohl vrátit na hřiště 607

  • Absenți la gazde în Sevilla - Alaves: Jesus Navas, En Nesyri.

Alaves: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Vše nasvědčuje úspěchu domácích, ale Alaves mohl být mnohem silnějším oříškem, než ukázal doposud, kdy hostoval Ramon Sanchez Pizjuan. Baskové mají v posledních 4 mistrovských zápasech 3 vítězství a remízu, čímž se vzdalují oblasti týmů zapojených do boje o záchranu ze sestupu.

Při svém posledním příjezdu do Andalusie porazil Alaves Cadiz 2:0, takže morálka ve skupině hostů je určitě dobrá. Nutno však říci, že v sobotu hostující hosté v letošní sezóně příliš nezaujali. Na kontě mají pouze výše zmíněné vítězství, celkem dokázali vstřelit pouze 3 branky. Alaves má totiž na cizí půdě nejslabší útok ze všech týmů La Ligy. Naštěstí dostávám i docela těžký gól, když jsem dal zatím jen 6 gólů, venku (např. Atletico Madrid, španělský mistr, dostalo venku 9 gólů, v aktuální sezóně).

Alaves dokázal skórovat více než jednou za pouhé 3 z posledních 19 výletů a klíč k pozitivnímu výsledku tohoto víkendu se zdá být v Joseluovi. V této sezóně vstřelil 3 z posledních 5 gólů, které Baskové na cizí půdě vstřelili. a historie přímých střetnutí na jeho straně Lopetegui vstoupí na koni, jak se obvykle stává, neměli by mít s Alavesem velké emoce. Sevilla otevřela skóre v 17 z posledních 19 domácích zápasů, takže pokud se jí v sobotu podaří znovu rychle skórovat, nebude mít problémy, říkáme. Očekáváme úspěch hostitelů a ten přijde, myslíme si, relativně snadno.

Stafful tehnic nu are probleme de lot, putând alinia primul "11" standard, "performanță" cu care puțini antrenori se pot lăuda în acest punct al sezonului.

  • Absenți la oaspeți în Sevilla - Alaves: Navarro (incert).

Sevilla - Alaves: Cote la pariuri și pronostic

Sevilla rămâne favorită, având o echipă superioară și istoria întâlnirilor directe de partea sa.

Trebuie spus că andaluzii vor fi cu gândul și la partida de săptămâna viitoare, din Champions League, cu Wolfsburg, dar dacă băieții lui Lopetegui vor intra montați, așa cum se întâmplă de obicei, nu ar trebui să aibă mari emoții cu Alaves. Sevilla a deschis scorul în 17 din ultimele 19 meciuri jucate acasă, astfel că, dacă va reuși să puncteze iar repede sâmbătă, nu va avea probleme, spunem noi. Anticipăm un succes al gazdelor, iar acesta va veni, credem noi, relativ ușor.

Tip: 1 a více než 1,5 gólu v zápase (1,75. Na Betano).

e-sazkovekancelare.com vă oferă zilnic ponturi si bilete care au cote interesante, atent studiate, de la nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
11 /0 / 8
Výpočet:
-68 Kč
ROI:
- 3,6 %
Sázky:
153 / | || 716 1 / 107
Výpočet:
- 69 Kč
ROI: || | 730
-0.3 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 19
11 /0 / 8
Výpočet: | || 796
ROI: 0,0 %
Sázení: 261
153 / 1 / 107 || | 817
Calcul
ROI: - 0,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
1 a více 1,5
Komentáře