Sevilla - Osasuna: Tipy pro La Ligu

The Legalbet Expert - Cristian Mihală - nabízí vám předpověď pro zápas Sevilla - Osasuna, od první etapa 9. La Ligy.

Po extrémně těžkém období mají Andalusané šanci vzdálit se z „horké“ oblasti pořadí a zahájit závod za týmy, proti kterým budou bojovat o místo v Lize mistrů . Sevilla - Osasuna bude hrát v sobotu od 19:30 na DigiSport 2 a Telekomsportu.

Sevilla: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Lopeteguiho tým je na nepravděpodobném místě 16 V pořadí, pouhé dva body za prvním sestupujícím týmem Levante. Sevilla prohrála 1:0 v Granadě a od té doby prohrála další dva zápasy v řadě v La Lize, s Eibarem, doma a venku od Bilbaa.

Deținătoarea Europa League părea în urmă cu o lună una dintre cele mai în formă echipe de pe "bătrânul continent", însă seria excelentă s-a oprit. Sevilla a pierdut pe terenul Granadei, scor 1-0, iar de atunci a pierdut alte două meciuri la rând în La Liga, cu Eibar, acasă și în deplasarea de la Bilbao.

Řekněme, že Andalusané jsou v krizi nesprávné, v kontextu, ve kterém mají v Lize mistrů po 3 zápasech 7 bodů a vybrali si důležitou možnost vyhrát svou skupinu. Navíc v polovině tohoto týdne zaujali Španělé v duelu s Krasnodarem. Ve 21. minutě vedli 2:0, Rakitic & Co se vrátili působivě a vrátili výsledek 3:2. To je v podmínkách, ve kterých se vyvinuli s jedním mužem méně od konce první poloviny, poté, co Ježíš Navas viděl přímo rudě.||síla na evropské úrovni. Má nějaké problémy v obraně, způsobené také zraněními (nejprve Kounde, nyní Gomez), ale výsledky v La Lize se dostavily také kvůli nedostatečné koncentraci a upřednostňování Ligy mistrů.

Sevilla nu a putut gestiona foarte bine până acum lupta pe două fronturi, însă rămâne o forță la nivel european. Are ceva probleme defensive, cauzate și de accidentări (mai întâi Kounde, acum Gomez), dar rezultatele din La Liga au venit și pe fondul lipsei de concentrare și a prioritizării Champions League.

Technický personál určitě má schopnosti potřebné k tomu, aby kluky přivedl nad hladinu i v šampionátu, ale k oživení musí dojít velmi rychle, aby se jedno z prvních čtyř míst nestalo těžko dosažitelným cílem.

  • Absence hostitelů v Seville – Osasuna: Gomez, Idrissi, Suso

Osasuna: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Osasuna měla oscilační začátek sezóny | || 603

Are o apărare destul de solidă, iar tactica antrenorului Jagoba Arrasate e destul de simplă: e conștient că formația lui nu are suficiente atu-uri pentru a controla meciurile și preferă să cedeze posesia pentru a încerca să puncteze pe contre, cu atacuri rapide.

După un loc 10 ocupat sezonul trecut, formația din Pamplona nu va avea aproape sigur emoții cu retrogradarea nici în actuala stagiune, însă în confruntările cu formațiile mari îi va fi greu să spere la foarte mult. Pentru că tactica Osasunei funcționează perfect în fața echipelor modeste, care nu au forța să o desfacă și care sunt vulnerabile pe contra-atacurile tăioase.

Misiunea elevilor lui Arrasate va fi cu atât mai complicată sâmbătă cu cât lotul e plin de indisponibili, iar banca nu oferă soluții extraordinare.

  • Absenți la oaspeți în Sevilla - Osasuna: Brasanac, Calleri, Chimy Avila, Hernandez, Llamas, Perez.

Sevilla – Osasuna: Sázkové kurzy a předpověď

Sevilla bude čelit jedné z jejich oblíbených „obětí“ La Ligy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan hosté z tohoto víkendu nezískali ani bod za 11 let. Od roku 2009 až dosud se Sevilla prosadila doma na lince. Nutno podotknout, že bez ohledu na místo, kde se přímé zápasy obou borců hrály, Osasuna za posledních 9 let nedosáhla žádného úspěchu. Poslední vítězství nad Andalusany se odehrálo v květnu 2011 3-2. Tentokrát není prostor pro překvapení a Lopeteguiho chlapci by se měli vnucovat bez velkých emocí. 611

Diferența de valoare dintre echipe e enormă, iar cota pentru un succes al Sevillei e excelentă, ca urmare a parcursului slab din La Liga. De această dată nu mai e loc de surprize, iar băieții lui Lopetegui ar trebui să se impună fără mari emoții.

Predicție: Victorie Sevilla, la o cotă de 1,64 la efortuna.ro.

e-sazkovekancelare.com vă oferă zilnic ponturi si bilete care au cote interesante, atent studiate, de la těch nejlepších sázkové kanceláře s licencí v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. = Bonus

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
12 /0 / 7
Výpočet:
+207 Kč
ROI:
10,9 %
Sázky:
172 / || | 702 = == 11 / 116
Výpočet:
+ 392 Kč
ROI:
+ 1,4 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 19
12 /0 / 7
Výpočet: | || 783
ROI: + 0,1 %
Sázení: 290
172 / 1 / 116 || | 804
Calcul
ROI: + 1,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victoria Sevilla
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Obdržíte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od nejvýkonnějších odborníků a tipérů Legalbet. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt