Sevilla - Rennes: Tipy na Ligu mistrů

Expert na zákonné sázky - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 2,40 na zápas mezi Sevilla a Rennes, v Lize mistrů.

Sevilla vs Rennes: Sázkové kurzy a předpovědi

Sevilla přijímá Ramona Sancheze Pizjuana na Rennes, který dorazil do hlavního města Andalusie bez N`Zonzi a Camavinga, dvou z nejdůležitějších hráčů. Tým Julena Lopeteguiho se po remíze na Stamford Bridge (skóre 0:0) pokusí o pozitivní výsledek. Sevilla přichází po překvapivé porážce proti Eibaru (skóre 0-1). Hostitelský tým je zkušenější a tato výhoda může být nejdůležitější. Kromě toho Iberové zotavili Julese Koundeho po dvou týdnech COVID-19. Myslím, že Sevilla má ingredience pro vítězství, zvláště po odpočinku Jesuse Navase, Fernanda a Ocampose.

 

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports || | 738 din dorinta de a oferi un gen de jurnalism mult mai specializat, acoperind o gama vasta de sporturi. Astazi Sphera Sports este unul din liderii de piata in Spania in materie de junralism sportiv, datorita seriozitatii, onestitatii, muncii continue, valori in care Borja Pardo crede cu tarie.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 764
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
1 pauza / 1 konec
Komentáře