Shanghai SIPG - Urawa Red Diamonds: Předpovědi sázek na asijskou Ligu mistrů

Shanghai SIPG je snadno favorit, zvláště když se vrací domů, místo, kde vyhrálo jen málo týmů

Úterý je dnem Ligy mistrů v Evropě i v Asii. Od 14:30 se v Šanghaji na "Shanghai Stadium" střetne SIPG s Urawou ve čtvrtfinále Asijské ligy mistrů. Toto je první setkání, návrat se uskuteční 17. září.

Shanghai SIPG: Aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Shanghai SIPG je tým, který normálně musí vyvinout větší tlak. Na vlastním hřišti mu to, že hraje dobrý fotbal, přineslo výsledky v důležitých zápasech. Je pravda, že v posledním zápase prohrála s těmi, kteří se na ni přišli podívat na "Šanghajský stadion", ale stalo se tak na Čínském poháru. Jeho hlavními cíli jsou Liga mistrů Asie a Super League. S hráči jako Oscar, Lu a Arnautovic v posledním zápase šampionátu skóroval s Tianjin Teda, kterého porazil 5:1.

Urawa Red Diamonds: Forma okamžiku, poslední výsledky, statistiky

Urawa měla fázi na konci týdne a na rozdíl od Číňanů, kteří si dali pauzu, se vyvíjela s rezervami, které se stahovaly. Další neúspěch v šampionátu zaznamenal a po 24 mítincích okupuje v J-League s 30 body až 10. místo. Skutečnost, že přichází nový tah, ji musí vážně varovat, je místem, kde vstřelila alespoň jeden gól v osmi z posledních devíti zápasů. A přesto neskóroval v zápase osmého kola, kdy porazil další japonský tým Ulsan Hyundai 4:2 v celkovém pořadí. týmy se utkají ve dvojici, v Asii Ligy mistrů. Předchozí dva zápasy byly vyrovnané. V roce 2017 se Red Diamonds kvalifikovali do finále poté, co porazili SIPG v předposledním dějství, celkově 2-1. Jak se však týmy vyvíjely, Šanghaj se zdála být favoritkou, hrála také doma, kde vždy věděla, jak udělat problém, když měla co říct. „Shanghai Stadium“ je hřiště, kde SIPG v této sezóně neprohrálo.

Shanghai SIPG - Urawa Red Diamonds: Cote la pariuri si pronosticuri pariuri

Este pentru a treia oara cand urmeaza ca cele doua echipe sa se infrunte intr-o dubla, in Champions League Asia. In precedentele doua au fost jocuri echilibrate. In 2017, Red Diamonds s-a calificat in finala dupa ce a invins-o pe SIPG in penultimul act, cu 2-1 la general.  Totusi, asa cum echipele au evoluat, Shanghai pare sa fie favorita, ea jucand si acasa, unde mereu a stiu sa puna problema cand a avut ceva de zis. “Shanghai Stadium” este terenul unde SIPG n-a pierdut in acest sezon.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 5 / 34
Výpočet:
- 73 Kč
ROI:
- 0,8 %
Sázky:
2479 / 52 / || | 667 1547
Výpočet:
- 12 295 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 95
56 / 5 / 34 || | 743
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4078
2479 / 52 / 1547 || | 766
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Domácí vyhráli poločas
Komentáře