Sheffield United - Leicester City: Tip na zápas Premier League

Expert na právní sázky Ion Alexandru vás doporučuje z Premier League s kurzem 2,52.

Zápas Sheffield United - Leicester City je naplánován na neděli 6. prosince v 16:15 na stadionu Bramall Lane v Sheffieldu. || English 589

Sheffield United – aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Sheffield United je nejslabším týmem Premier League otvírák letošní sezóny. Tým vedený Chrisem Wilderem má velké problémy, je na posledním místě se ziskem jediného bodu v prvních 10 etapách a od července nevyhrál. Sheffield je jediným týmem, který v této lize nevyhrál, a trpí tím, čemu Angličané říkají „syndrom 2. sezóny pro povýšené týmy“. V minulé sezóně se na Bramall Lane stalo mnoho krásných věcí a Wilder byl považován za jednoho z nejzkušenějších manažerů. Tým Sheffieldu bojoval s reálnými šancemi na umístění v Evropské lize až do posledních fází a skončil na chvályhodném 9. místě s pouhými 2 body méně než Arsenal. V letošní sezóně má Sheffield kvůli zraněním a nedostatku výrazných investic velké potíže. Velkým problémem byl útok a skutečnost, že Wilderovi kluci vstřelili pouze 4 branky, vedlo k frustraci týmu. V posledním zápase, kdy jsme prohráli 1:0 v Birminghamu s West Bromwich Albion, padly 3 žluté karty, všechny v prvním poločase. || == Leicester je jedním z cenných týmů anglického šampionátu, ale v poslední době ztratil rychlost zápasy. Zranění Ndidi, Soyuncu, Ricarda Pereiry a Castagne narušila hru navrženou Brendanem Rodgersem. Navíc velmi nabitý program zápasů ve skupinách Premier League a Evropské ligy vedl k opotřebení hráčů a sérii 4 zápasů bez vítězství. Poslední porážku 0:1 v Evropské lize na hřišti Ukrajinců ze Zorye je pro tým, který je na 4. místě nejsilnějšího šampionátu světa, těžko stravitelná. V tomto zápase byly v prvním poločase 3 karty. Bohužel Soyuncuův návrat po dvou měsících trval pouhých 15 minut. Turecký obránce se zranil ve čtvrtečním prohraném zápase.

Leicester City - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Leicester este dintre echipele valoroase al campionatului englez, dar a pierdut din turație în ultimele meciuri. Accidentările lui Ndidi, Soyuncu, Ricardo Pereira și Castagne au dereglat jocul gândit de Brendan Rodgers. Mai mult, programul foarte încărcat de meciuri în Premier League și grupele Europa League a dus la o uzură a jucătorilor și la o serie de 4 meciuri fără victorie. Ultima înfrângere, 0-1 în Europa League pe terenul ucraineenilor de la Zorya, este greu de digerat de o echipă care este pe locul 4 în cel mai puternic campionat din lume. În acest meci au fost 3 cartonașe în prima repriză. Din păcate, revenirea după două luni a lui Soyuncu a durat doar 15 minute. Fundașul turc s-a reaccidentat în meciul pierdut joi.

Sheffield United – Leicester City Sázkové kurzy a sázkové tipy

Sheffield United a Leicester jsou dva týmy, které procházejí obtížnou sezónou. Oba potřebují úspěch, aby se dostali z jámy. Úředníkem dnešního zápasu je Stuart Attwell. Osmatřicetiletý Angličan je rozhodčím s nejvyšším průměrem žlutých karet v lize. Attwell měl v této sezóně 27 žlutých karet u prvních 5 rozhodčích Neděle: Více než 1,5 karty v prvním poločase. Betano dává kurz 2,52. == z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

De aceea, vă recomand să pariați la meciul de duminică: Peste 1.5 cartonașe în prima repriză. Betano dă cote de 2.52.

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale din Čeština. Nu uitati sa treceti prin filtrul propriu toate propunerile pe care le gasiti pe site-ul nostru inainte de a lua decizia finala de pariere.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
6 /0 / 10
Calcul:
- 577 Kč
ROI:
- 36,1 %
Sázky:
155 / 6 / 144
Výpočet:
-2 565 Kč
ROI:
- 8,4 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 16
6 /0 / 10
Výpočet: | || 788
ROI: - 0,4 %
Sázení: 308
155 / 6 / 144 || | 809
Calcul
ROI: - 8,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 1,5 karty v první polovině
Komentáře