Šerif - Real Madrid: Tip na Ligu mistrů

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas Ligy mistrů.

Zápas Sheriff - Real Madrid se hraje dnes ve 22:00 na Sheriff Stadium (Tiraspol).

Stále věříte v zázrak jménem šerif? Po dvou vítězstvích v prvních dvou sporech jedné pekelné skupiny začala celá Evropa věnovat pozornost podněsterské kapele. Výsledkem bylo, že si Inter uvědomil nebezpečí, vzal oba zápasy proti moldavskému šampionovi vážně a vyhrál je bez emocí, a nyní Šerif vypadá jako pozemský tým, nejtitulovanější tým v historii fotbalu. Už mluvíme o úspěchu. Zahrát si proti Realu v době, kdy Florentino Perez nutí svůj i ostatní kluby odtrhnout se od chudé Evropy, je oslavou. Šerif má však před tímto sporem tři problémy, to, že vyburcoval monstrum vítězstvím na Bernabeu, skutečnost, že Real nemá zaručenou další kvalifikaci a formu, kterou tým Carla Ancelottiho prochází.Tiraspol s důvěrou o šest vítězství v posledních sedmi zápasech, se zraněnou hrdostí, se statusem lídra v La Lize a s týmem, který opravdu chybí jen Hazardu. Bale a Ceballos nejsou momentálně dominantami a Valverde je ve srovnání s předchozími sezónami na ústupu. Nedá se ani říct, že by Hazard byl v bezpečí, kdyby znovu neměl zdravotní problémy. Modric, Casemiro, Kroos - Rodrygo, Benzema, Vinicius

În această seară, la Tiraspol ajunge cea mai titrată echipă din istoria fotbalului. Deja discutăm de o realizare. Să apuci să joci contra Realului într-o perioadă în care Florentino Perez forțează desprinderea clubului său și al celorlalți granzi de Europa săracă, reprezintă o sărbătoare. Sheriff are însă trei probleme înaintea acestei dispute, faptul că a stârnit monstrul prin victoria de pe Bernabeu, faptul că Realul nu are garantată calificarea mai departe și forma pe care o traversează echipa lui Carlo Ancelotti.

Real vine la Tiraspol cu încrederea dată de cele șase victorii din ultimele șapte partide, cu orgoliul rănit, cu statutul de lider din La Liga și cu un lot din care lipsește cu adevărat doar Hazard. Bale și Ceballos nu reprezintă repere în momentul de față iar Valverde este în regres față de sezoanele precedente. Nici chiar Hazard nu poți spune că ar fi sigur pe titularizare, dacă nu ar avea din nou probleme medicale.

Echipă probabilă Real:

Courtois – Carvajal, Militao, Alaba, Mendy – Modric, Casemiro, Kroos – Rodrygo, Benzema, Vinicius

Real má v tabulce 9 bodů, Inter 7 a Šerif 6, remíza by madridskému týmu nezaručila kvalifikaci na jarní Champions. Potřeboval by i vyrovnání s Interem v poslední fázi, což vůbec není nemožné. Ale proč čekat na poslední hru, abyste měli jistotu místa v osmém UCL?

Šerif - Real Madrid: kurzy a předpověď

Real v této sezóně skóroval ve všech venkovních zápasech V předchozích čtyřech vstřelil 13 gólů (4:1 v Granadě, 2:1 v Elche, 2:1 na Camp Nou a 5:0 v Doněcku), Benzema a Vinicius jsou dva z nejzdatnějších hráčů v Evropě. a jsem přesvědčen, že se pokusí zápas na Bernabeu oplatit. Očekávám vítězství alespoň o 2 góly rozdílem Španělů, na které veřejné výhry překonávají kurz 1,78.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
5 /0 / 7
Výpočet:
- 158 Kč
ROI:
- 13,2 %
Sázky:
114 /0 / 104
Výpočet:
- 895 Kč
ROI: | || 730 = == - 4,1 %
-4.1 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 12
5 /0 / 7
Výpočet: | || 796
ROI: - 0,1 %
Sázení: 219
114 /0 / 104
Výpočet || | 819
ROI: - 4,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vyhrát rozdíl alespoň dvou gólů Skutečné
Komentáře