Shuai Zhang - Qinwen Zheng: Tenisové předpovědi WTA Dubaj

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Zhang vs. Shengi Zhang a Qinwen Zheng se utkají v 16. kole turnaje WTA 125k Series Tour v Dubaji (ne, 14:00), Spojené arabské emiráty, tvrdý venkovní povrch. Jedna z

Miercuri la pranz, 24/11/2021, nu mai devreme de ora 14:00, Shuai Zhang si Qinwen Zheng vor juca in faza optimilor de finala a turnelui WTA 125k Series Tour de la Dubai (Emiratele Arabe Unite, hard outdoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva: 2,20 @ Shuai Zhang vs. 1,62 @ Qinwen Zheng!

SHUAI ZHANG (# 62 WTA)

Je mu téměř třiatřicet let, narodil se a se sídlem v Tianjinu (Čína), je pravorukou hráčkou, která provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,77 m a těží z podpory trenéra Shuo Liu! Nemá za sebou skoro jedinou sezónu, natož v soutěžích singlů, ale vynahradil si to ve čtyřhře, kde je momentálně 8. na světovém žebříčku a naposledy byl přítomen na „Tournament Champions“ z r. Guadalajara (tvrdé venkovní prostředí, Mexiko).

  • VÍTĚZSTVÍ Zhang vs. Zheng: nehrál

QINWEN ZHENG (# 144 WTA)

Je mu teprve devatenáct let a prochází nejlepší období její kariéry, místo nyní obsazené v jednoduché světové hierarchii, představující také nejlepší kariéru mladé Číňanky; se narodil ve Wu-chanu (Čína) a také tam bydlí, je také pravák a hraje bekhend oběma rukama a během základní sezóny ukázal, že umí víc než čestně jak na pomalejších površích, jako je škvára, tak i na jiných rychlých jako jsou vnitřní / venkovní pevné disky, vítězné tituly na Hamburku ITF (vnitřní pevný disk), Staré Splavy ITF (škvára) a Funchal ITF (venkovní pevný disk).

  • VÍTĚZSTVÍ Zheng vs. Zhang: nehráli

Shuai Zhang - Qinwen Zheng: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázím na do bodu vyrovnanou partii, ze které ale nakonec vzejde troubení nejmladší a nejméně zkušený z borců, pro prostý fakt, že na konci sezóny v nějakém ITF jaksi pořádali v Dubaji nebo jiných zemích v této oblasti, další motivace vždy něco změní! Qinwen Zheng vstoupí na hřiště mnohem motivovanější vzhledem k tomu, že přijel na turnaj do Spojených arabských emirátů poté, co před pár dny porazil v ITF Italku Martinu Trevisan (6-3 7-5). finále Funchalu (hard outdoor) a tak to momentální morálka a forma doporučují; porazil v úvodním kole turnaje Dubai ITF britskou Naiktha Bains (6-1 7-5 / pět es odesláno, pouze s dvojitou chybou / 79% procento bodů získaných prvním míčem na podání / a postoupilo pouze podání jednou, uděláte čtyři přestávky na zpáteční straně). Na druhou stranu je zde přítomnost veterána Shuai Zhanga poněkud překvapivá; porazil v prvním kole turnaje Dubai ITF Indku Ankitu Rainu (6-1 7-6 / vysláno eso, bez dvojchyby / procento pouze 65 % z bodů udělených prvním míčem na podání / nabídnuté soupeř šest brejkových příležitostí, pouze dvě z nich přinesly ovoce / na straně návratu udělal brejk pětkrát).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
27 /0 / 25
Výpočet:
- 726 Kč
ROI:
- 14,0 %
Sázky:
618 / 54 / 470 || | 740
Calcul:
- 3 114 Kč
ROI:
- 2,7 %
Marian

Tipař s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenise.

30 dní Od začátku
Sázení: 52
27 /0 / 25
Výpočet: | || 814
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1142
618 / 54 / 470 || | 835
Calcul
ROI: - 2,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství @ Qinwen Zheng
Komentáře